تعطیلی بازار‌های کیش تا ۱۵ فروردین - تور کیش

 تعطیلی بازار‌های کیش تا ۱۵ فروردین

تعطیلی بازار‌های کیش تا ۱۵ فروردین

تعطیلی بازار‌های کیش تا ۱۵ فروردین

تعطیلی بازار‌های کیش تا ۱۵ فروردین براساس مصوبه امروز اين شورا، تعطيلی کلیه صنوف و بازارهای جزیره به استثنای تامین کنندگان ارزاق عمومی و مایحتاج ضروری تا 15 فروردین ادامه دارد. دکتر محمدرضا رضانیا دومین مصوبه این شورا را تعیین ضوابط سختگیرانه برای بازگشت کیشوندان از سفرهای نوروزی اعلام کرد که به زودی اعلام می شود. وی از همه همشهریانی که در خارج از جزیره به سر می برند خواست تا به  صورت جدی بازگشت خود را تا بعد از 15 فروردین به تاخیر بیندازند و دیرتر به جزیره بازگردند. سخنگوی شورای سلامت کیش در خصوص سومین مصوبه این شورا گفت: همه ادارات دولتی و ارگان های مختلف به همراه بانک ها و بیمه ها حداکثر با 20 درصد کارکنان خود باید به فعالیت ادامه بدهند. تاکنون در جزیره کیش 31 نفر به ویروس کرونا مبتلا شدند و از این تعداد 2 نفر هم جان خود را از دست داده اند.   منبع: خبرگزاری صداوسیما   ایجاد شده با ♥ توسط تیم تور لحظه آخری کیش
5.0148

شورای سلامت کیش

  • سخنگوی شورای سلامت کیش در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صداو سیما مركز كيش با اشاره به اولین جلسه شوراي سلامت در سال 99.
تعطیلی بازار‌های کیش تا ۱۵ فروردین

  • براساس مصوبه امروز اين شورا، تعطيلی کلیه صنوف و بازارهای جزیره به استثنای تامین کنندگان ارزاق عمومی و مایحتاج ضروری تا 15 فروردین ادامه دارد.
  • دکتر محمدرضا رضانیا دومین مصوبه این شورا را تعیین ضوابط سختگیرانه برای بازگشت کیشوندان از سفرهای نوروزی اعلام کرد که به زودی اعلام می شود.
  • وی از همه همشهریانی که در خارج از جزیره به سر می برند خواست تا به  صورت جدی بازگشت خود را تا بعد از 15 فروردین به تاخیر بیندازند و دیرتر به جزیره بازگردند.
  • سخنگوی شورای سلامت کیش در خصوص سومین مصوبه این شورا گفت: همه ادارات دولتی و ارگان های مختلف به همراه بانک ها و بیمه ها حداکثر با 20 درصد کارکنان خود باید به فعالیت ادامه بدهند.
  • تاکنون در جزیره کیش 31 نفر به ویروس کرونا مبتلا شدند و از این تعداد 2 نفر هم جان خود را از دست داده اند.

 

منبع: خبرگزاری صداوسیما

 

ایجاد شده با  توسط تیم تور لحظه آخری کیش

مطالب مرتبط :
تور کیش بهار 99 | بهترین قیمت تور کیش در فروردین اردیبهشت خرداد

تور کیش بهار 99 | بهترین قیمت تور کیش در فروردین اردیبهشت خرداد

تور کیش فروردین اردیبهشت خرداد قیمت تور کیش بهار 99 را از سایت تور کیش پیگیری نمایید تا تور ارزان کیش و تور لحظه آخری کیش نصیبتان گردد و بتوانید سفری بیاد ماندنی را در این جزیره دیدنی تجربه کنید. ...
مشاهده

ارسال نظرات/سوالات