سافاری کیش - تور کیش

سافاری کیش

سافاری کیش

سافاری کیش

سافاری جزیره کیش سافاري (Safari) در لغت به معناي سياحت کردن و سياحت اکتشافي در آفريقا می باشد و به یک برنامه تور گردشي، اطلاق مي گردد که طي آن شرکت کنندگان در تور توسط انواع خودروها و يا چهار پايان و با طي مسيري مشخص از مکانهاي ديدني و جذاب بازديد کرده و از آن لذت مي برند. يکي از معروفترين انواع تور سافاري، تور صحرا است که موقعيت و مسير حرکت آن نقاط بياباني و صحرایي می باشد. انواع وسيله نقليه مورد استفاده در اين تورها شامل خودروهاي دو ديفرانسيل و چهار محور نظير لندرور، تويوتا لند کروز و... و حتي شتر می باشد. شرايط اقليمي مورد نياز يک تور صحرا طبيعت گرم و خشک بياباني و نيمه بياباني است. جزیره کیش با توجه به شرایط آب و هوایی خاص و موقعیت ویژه ای که دارد، ظرفیت بسیار مناسبی جهت برگزاری تور سافاری کیش را دارا می باشد. در ادامه عکس های سافاری کیش را مشاهده می نمایید.  
4.3407

سافاری کیش

  • یکی از پرطرفدارترین تفریحات کیش می باشد که درصد زیادی از کسانی که از تور کیش استفاده می کنند، از آن بهره می برند.
  • جزیره کیش با توجه به شرایط آب و هوایی خاص و موقعیت ویژه ای که دارد، ظرفیت بسیار مناسبی جهت برگزاری تور سافاری کیش را دارا می باشد.
  • چنانچه در تور کیش به دنبال استفاده از تور سافاری کیش می باشید، با ما در ارتباط باشید.

 سافاری جزیره کیش

  • سافاري (Safari) در لغت به معناي سياحت کردن و سياحت اکتشافي در آفريقا می باشد و به یک برنامه تور گردشي، اطلاق مي گردد که طي آن شرکت کنندگان در تور توسط انواع خودروها و يا چهار پايان و با طي مسيري مشخص از مکانهاي ديدني و جذاب بازديد کرده و از آن لذت مي برند.
  • يکي از معروفترين انواع تور سافاري، تور صحرا است که موقعيت و مسير حرکت آن نقاط بياباني و صحرایي می باشد.
  • انواع وسيله نقليه مورد استفاده در اين تورها شامل خودروهاي دو ديفرانسيل و چهار محور نظير لندرور، تويوتا لند کروز و... و حتي شتر می باشد. شرايط اقليمي مورد نياز يک تور صحرا طبيعت گرم و خشک بياباني و نيمه بياباني است.
  • جزیره کیش با توجه به شرایط آب و هوایی خاص و موقعیت ویژه ای که دارد، ظرفیت بسیار مناسبی جهت برگزاری تور سافاری کیش را دارا می باشد.

در ادامه عکس های سافاری کیش را مشاهده می نمایید.

 

ارسال نظرات/سوالات