فست فود های کیش | بهترین فست فود های کیش

فست فود های کیش

کیش جزیره ای زیبا و جذاب در خلیج فارس و استان هرمزگان می باشد که بواسطه شرایط آب و هوایی، جاذبه های گردشگری و تفریحی و هتل های متعدد و متنوعی که دارد، سالانه پذیرای گردشگران زیادی می باشد.

وجود گردشگران زیادی که از تور کیش استفاده می کنند باعث شده است تا فست فود و غذاخوری های متعددی نیز در کیش وجود داشته باشد. فست فود های کیش یکی از پرطرفدار ترین مراکز غذا خوری در جزیره کیش هستند که در سفر خود به کیش می توانید از آن ها استفاده کنید.

تور کیش

در این ادامه تعدادی از فست فود های کیش معرفی شده اند تا چنانچه برای بار اول به جزیره سفر نموده اید، بتوانید انتخاب های بهتری داشته باشید.

لیست فست فود های کیش

در ادامه تعدادی از پرطرفدارترین و معروفترین فست فود های کیش که معمولا مورد استقبال اکثر افرادی که به کیش سفر می کنند، قرار می گیرد به طور کامل معرفی شده اند:

فست فود هشتگ کیش

فست فود هشتگ کیش، فست فودی متفاوت در جزیره زیبای کیش می باشد، کیفیت غذاهای هشتگ قابل توجه است. موقعیت مکانی فست فود هشتگ کیش مقابل کارتینگ کیش است. که بعد از تفریح میتوانید به این فست فود مراجعه کنید. در یک جمله می توان گفت که اگر به دنبال فست فود با کیفیت در کیش هستید، در میان فست فود های کیش، فست فود هشتگ می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

همچنین اگر به صورت دسته جمعی و یا چند نفره به جزیره کیش سفر می کنید ، این فست فود گزینه خوبی است تا هر کس بتواند غذای مورد علاقه خود را سفارش دهد. واقعا با یک بار رفتن به این فست فود هر کسی وسوسه می شود تا برای هر وعده از غذایش به آن مجدد مراجعه کند.

فست فود هشتگ کیش

شماره تلفن فست فود هشتگ کیش: ۰۷۶-۴۴۴۵۹۷۳۵

شماره تلفن رزرو فست فود هشتگ کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس فست فود هشتگ کیش: فست فود هشتگ: کیش، بلوار خلیج فارس

فست فود بومرنگ کیش

آدم دلش نمی‌خواهد همیشه در سفر جاهای لوکس برود و پول زیادی خرج کند و همین که جای آرام و تمیزی باشد که روی کیفیت غذایش بتوان حساب کرد، موهبت بزرگی است. یکی از جاهایی هم که در جزیره کیش این ویژگی را دارد.

فست فود بومرنگ کیش است و آنچه بومرنگ را به یک انتخاب تبدیل می‌کند، پیتزا هایش است.

در بومرنگ رسم عجیبی در مورد پیتزا حاکم است و هر دو قاچ پیتزا در آن یک مزه دارد. یک پیتزا سفارش می‌دهید و همزمان طعم ۴ پیتزا را تست می‌کنید. بومرنگ در ارائه غذا کم نمی‌گذارد و همه چیز را پر پروپیمان دست مشتری می‌دهد. به عقیده خیلی‌ها باید بهترین پیتزا مارگاریتا جزیره کیش را در بومرنگ خورد. اگر به پیتزا علاقه مند هستید پیشنهاد می کنیم از میان فست فود های کیش، فست فود بومرنگ را انتخاب نمایید.

فست فود بومرنگ کیش

شماره تلفن فست فود بومرنگ کیش: ۴۴۴۵۹۷۳۵-۰۷۶

شماره تلفن رزرو فست فود بومرنگ کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس فست فود بومرنگ کیش: ایوان مروارید پلاک ۳۳۱

فست فود البیک کیش

فست فود البیک یک فست فود زنجیره ای است که در پاییز سال ۹۴ شعبه خود را در جزیره کیش افتتاح کرد. غذای اصلی این فست فود مرغ سوخاری می باشد، ولی انواع پیتزا و ساندویچ نیز در آن سرو می گردد. موقعیت مکانی البیک در کنار بولینگ مریم می باشد. 

فست فود البیک هشت شعبه دارد که چهار شعبه آن در تهران و دیگر شعبه ها در چالوس، بابلسر، مشهد و کیش است . این فست فود در کشورهای پاکستان، مصر و آفریقای جنوبی هم شعبه فعال دارد. برای صرف غذا های ساندویچی و فست فودی یکی از بهترین انتخاب ها در بین فست فود های کیش، فست فود البیک می باشد.

فست فود البیک کیش

شماره تلفن فست فود البیک کیش: ۰۷۶-۴۴۴۵۹۷۳۵

شماره تلفن فست فود البیک کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس فست فود البیک کیش: جنب بولینگ مریم،طبقه فوقانی مرکز خرید مریم ۲

فست فود کی اف سی kfc کیش

فست فود کی اف سی یکی دیگر از فست فود های کیش است که بسیار معروف و محبوب می باشد، که نیاز به تعریف زیادی ندارد، زیرا کی اف سی آنقدر محبوب می باشد، که با غذاهای خوشمزه خود مشتریان بسیاری را جذب می کند. 

فست فود کی اف سی کیش

شماره تلفن فست فود کی اف سی کیش: ۰۷۶-۴۴۴۲۴۳۸۳

شماره تلفن رزرو فست فود کی اف سی کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس فست فود کی اف سی کیش: ایوان مروارید پلاک ۳۳۳

فست فود وقت برگر کیش

فست فود وقت برگر و سیب زمینی، اولین برند ثبت شده بر پایه سیب زمینی بدونیم که تو چند تا شهر مختلف از جمله مشهد، جزیره کیش، کرمان، ساری، یزد، گرگان و بجنورد شعبه داره و یک برند فست فود زنجیره ای محسوب می شود. اکثر مردم این شهر ها میشناسنش و حداقل برای یک بار غذاهای فست فود وقت برگر و سیب زمینی رو امتحان کردند. این فست فود در میان مجموعه فست فود های کیش بسیار پرطرفدار می باشد.

فست فود وقت برگر کیش

شماره تلفن فست فود وقت برگر کیش: ۰۷۶-۴۴۴۲۴۳۸۳

شماره تلفن رزرو فست فود وقت برگر کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس فست فود وقت برگر کیش: جنب هتل پانیذ – ساختمان هدیش

فست فود توتی فروتی

یکی از لاکچری ترین فست فود های کیش، فست فود توتی فروتی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. این فست فود در نزدیکی اسکله بزرگ تفریحی احداث شده است و در موقع صرف غذا می توانید از منظره خلیج نیز لذت ببرید. این فست فود ظرفیت ۵۰۰ نفره دارد و در متراژ ۱۴۰۰ متر احداث شده است. 

در این فست فود می توانید انواع غذا های پیتزا، سالاد، سوخاری و برگر را سفارش دهید. تایم کاری این فست فود ۱۱ صبح تا ۱۶ و ۲۰ شب تا ۱ بامداد می باشد. 

فست فود توتی فروتی

شماره تلفن فست فود توتی فروتی کیش: ۰۹۰۲۱۱۰۲۱۸۲

شماره تلفن رزرو فست توتی فروتی کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس فست فود توتی فروتی: کیش، انتهای بلوار دریا، جنب اسکله بزرگ تفریحی

فست فود شب های ساحل کیش

این فست فودی در کنار اسکله قدیمی کیش و در نزدیکی ساحل احداث شده است. به دلیل کیفیت غذایی بالا و به علت منظره زیبایی که دارد در لیست بهترین فست فود های کیش قرار گرفته است. شما می توانید بعد از گذراندن ساعاتی در کنار ساحل در زمان گرسنگی به این فست فود بروید و از پیتزا ها و یا ساندویچ های خوشمزه آن سفارش دهید.

فست فود شب های ساحل کیش

شماره تلفن فست فود شب های ساحل کیش: ۰۹۳۴۷۶۹۸۳۹۸

شماره تلفن رزرو فست فود شب های ساحل کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس فست فود شب های ساحل کیش: کیش، جنب اسکله قدیمی

فست فود انرژی کیش

یکی از فست فود های کیش که جزو بهترین ها می باشد فست فود انرژی است. فضای داخلی این فست فود بسیار بزرگ است و دارای دو بخش فضای مسقف و سقف باز می باشد. این فست فودی در نزدیکی ساحل است. به همین دلیل ویوی جذابی را دارد که مشتریان علاقه زیادی به آن دارند. در این فست فود انواع غذا ها به ویژه انواع پیتزا و برگر های مختلف سرو می شود که می توانید سفارش داده و در کنار کنسرت های زنده غذای خود را صرف کرده و لذت ببرید.

فست فود انرژی کیش

شماره تلفن فست فود انرژی کیش: ۰۹۳۴۷۶۸۰۸۰۴

شماره تلفن رزرو فست فود انرژی کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس فست فود انرژی کیش: کیش، اسکله تفریحی قدیم، نوار ساحلی بعد از سالن همایش

فود لند کیش

فود لند کیش یکی از بهترین فست فود های کیش است که فضای ساحلی دارد. این فست فود در کنار ساحل مرجان واقع شده است. در فست فست فود، فود لند سه سالن مختلف وجود دارد که هر کدام از آن ها دکوری متفاوت دارند. از المان های بی نظیری در دکوراسیون این فست فود استفاده شده است. شما می توانید در این فست فود در محیطی آرام غذایی بسیار با کیفیت را میل کنید و از موسیقی و اینترنت رایگان آن استفاده کنید.

در رستوران فود لند بخش جداگانه ای برای سرو فست فود ها وجود دارد که شما می توانید انواع غذا های فست فودی را در آنجا پیدا کرده و از صرف آن بیشتری لذت را ببرید.

فود لند کیش

شماره تلفن فست فود فودلند کیش: ۰۷۶-۴۴۴۶۶۳۳۳

شماره تلفن رزرو فست فود فودلند کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس فست فود فودلند کیش: کیش، انتهای لاین غربی بازار مرجان، جنب دانشگاه شیراز

فست فود خانه سوخاری کیش

در این فست فود شما می توانید انواع سوخاری ها را سفارش دهید. فضای این فست فود سر پوشیده است و جای دنج و راحتی می باشد و به همین دلیل جزو بهترین فست فود های کیش به حساب می آید. یکی از محبوب ترین غذا ها در این فست فود مرغ دبل می باشد. قیمت غذا در خانه سوخاری بسیار به صرفه است و می توانید با قیمت مناسب بهترین سوخاری ها را در این فست فود تجربه کنید. این فست فود در مرکز خرید دامون واقع شده است.

فست فود خانه سوخاری کیش

شماره تلفن فست فود خانه سوخاری کیش: ۰۷۶-۴۴۴۵۸۴۸۵

شماره تلفن رزرو فست فود خانه سوخاری کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس فست فود خانه سوخاری کیش: کیش، بلوار مروارید، بین هشترود و آذربایجان

نتیجه گیری

در هر سفری شناخت فست فود ها و فست فودی های آن شهر بسیار مهم است زیرا به شما کمک می کند تا بتوانید با توجه به سلیقه خود یکی از بهترین فست فود ها را انتخاب کنید و برای سفارش غذا به آن محل بروید. در این مقاله لیستی از بهترین فست فود های کیش را برای شما با توضیحات کلی آورده ایم تا با مطالعه آن انتخاب بهتری داشته باشید. 

بهترین فست فود کیش

لحظه آخری، دلت هوس سفر کرده؟ دنبال هتل یا اقامتگاه هستی؟ دلت می خواد که بهترین قیمت رو لحظه آخری دریافت کنی و یه سفر هیجان انگیز داشته باشی؟ دنبال بلیت لحظه آخری می گردی؟ وسوسه شدی لحظه آخری یک تور جذاب ثبت نام کنی؟ خب چرا دست دست میکنی و همه چیز رو به لحظات آخر واگذار کردی؟!

از همین امروز اقدام کن…

اطلاعات تمام این خدمات لحظه آخری در دست ماست! 

ما بهترین تورهای لحظه آخری رو ارائه میکنیم!

میخوای بیشتر بدونی؟ حتما تماس بگیر:

۹۱۰۳۱۸۸۰– ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایجاد شده با توسط تیم تور لحظه آخری کیش