کافی شاپ های جزیره کیش | بهترین فست فودها در کیش همراه با عکس+آدرس

کافی شاپ های جزیره کیش

کیش جزیره ای زیبا و جذاب در خلیج فارس و استان هرمزگان می باشد که بواسطه شرایط آب و هوایی، جاذبه های گردشگری و تفریحی و هتل های متعدد و متنوعی که دارد، سالانه پذیرای گردشگران زیادی می باشد.

وجود گردشگران زیادی که از تور کیش استفاده می کنند باعث شده است تا کافی شاپ های متعددی نیز در کیش وجود داشته باشد.

تور کیش

در این ادامه تعدادی از بهترین کافی شاپ های جزیره کیش معرفی شده اند تا چنانچه برای بار اول به جزیره سفر نموده اید، بتوانید انتخاب های بهتری داشته باشید.

لیست کافی شاپ های کیش

در ادامه تعدادی از پرطرفدارترین و معروف ترین کافی شاپ های کیش که معمولا مورد استقبال اکثر افرادی که به کیش سفر می کنند، قرار می گیرد به طور کامل معرفی شده اند:

کافی شاپ های کیش

کافی شاپ لیالی کیش

کافی شاپ و سفره خانه لیالی در بلوار مرجان بعد از مرکز خرید مرجان یکی از مکان های پر طرفدار کیش و گردشگران و کیشوندان عزیز می باشد. در این مجموعه انواع نوشیدنی های گرم و سرد و قلیان های عربی سرو می شود. چای مراکشی لیالی یکی از پرطرفدار ترین نوشیدنی های لیالی به حساب می آید.

کافی شاپ لیالی کیش

شماره تلفن رزرو  کافی شاپ لیالی کیش: ۰۷۶-۴۴۴۵۹۷۳۵

شماره تلفن رزرو کافی شاپ لیالی کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس کافی شاپ لیالی کیش: بازار مرجان-انتهای لاین غربی-غرفه ۲۹

کافی شاپ کاکتوس کیش

کافی شاپ کاکتوس کیش با ظرفیت ۱۵۰ نفر یکی از بهترین کافی شاپ های جزیره کیش می باشد.یکی از خوبی های کافی شاپ کاکتوس، میتوانید میز دلخواه خود را در فضای باز یا در سالن انتخاب کنید.

کافی شاپ کاکتوس کیش

شماره تلفن رزرو کافی شاپ کاکتوس کیش: ۰۷۶-۴۴۴۵۹۷۳۵

شماره تلفن رزرو کافی شاپ کاکتوس کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس کافی شاپ کاکتوس کیش: کیش، بین خیابان فردوسی و رازی، روبروی پارک هنگام، پاساژ پردیس ۱

کافه رین کیش

کافی شاپ کافه رین کیش یکی از کافی شاپ های محبوب و با کیفیت جزیره کیش می باشد. این کافه در مرکز خرید پردیس ۱ قرار دارد و بهترین جا برای استراحت بعد از گشت در بازار و خرید می باشد. در کافه رین انواع نوشیدنی، دسر ها و خوشمزه های ایرانی و فرنگی برای میهمانان گرامی سرو می شود. ظرفیت کافی شاپ ۱۵نفر است و امکان رزرو میز فراهم است، قیمت ها متوسط و دارای اینترنت بی سیم نیز می باشد. این کافه نیز یکی از پرطرفدارترین کافی شاپ های جزیره کیش می باشد.

کافه رین کیش

شماره تلفن رزرو  کافه رین کیش: ۰۷۶-۴۴۴۵۹۷۳۵

شماره تلفن رزرو کافه رین کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس کافه رین کیش: کیش، بین خیابان فردوسی و رازی، روبروی پارک هنگام، پاساژ پردیس ۱

کافه دنج کیش

کافه دنج کیش یکی از قدیمی ترین کافی شاپ های جزیره کیش می باشد که طرفداران زیادی دارد و اکثر اوقات پر از مشتری می باشد. این کافه کیفیت غذای بالایی دارد و کارکنان آن دارای اخلاق حرفه ای م باشند. در این کافی می توانید انواع نوشیدنی ها و کیک و دسر ها را سفارش دهید. این کافه قسمت رو باز نیز دارد که در آن قسمت استعمال دخانیات مجاز می باشد.

کافه دنج کیش

شماره تلفن رزرو کافه دنج کیش: ۰۹۳۴۷۶۸۴۳۱۴

شماره تلفن رزرو کافه دنج کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس کافه دنج کیش: کیش، میدان پارس، کافه دنج کیش

کافه اسپرسولب کیش

یکی از پرطرفدار ترین کافی شاپ های جزیره کیش کافه اسپرسولب می باشد. در این کافه تنوع بسیاری برای دسر و شیرینی وجود دارد که شما می توانید از آن استفاده کنید. اکثر افراد در سفر خود حساسیت زیادی نسبت به انتخاب رستوران ها و کافه ها دارند، به این افراد پیشنهاد می کنیم کافه اسپرسولب کیش را امتحان کنند. این کافه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب به مشتریان خود سرویس می دهد.

کافه اسپرسولب کیش

شماره تلفن رزرو کافه اسپرسو لب کیش: ۰۹۱۸۹۸۱۰۹۳۹

شماره تلفن رزرو کافه اسپرسو لب کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس کافه اسپرسو لب کیش: این کافه سه شعبه دارد که شعبه اول: کیش، ساختمان ۲۰، واحد ۱۹

شعبه دوم: کیش، برج مسکونی دیپلمات

شعبه سوم کیش، مرکز خرید میکامال، هایپر میتاکیش

کافه امیر شکلات کیش

کافه امیر شکلات دارای شعبه های متعددی در سراسر ایران می باشد که یکی از بهترین شعبات آن در جزیره کیش است. این کافه جزو بهترین کافی شاپ های کیش می باشد. خیلی از افراد در سفر ترجیح می دهند که از کافه های معروف برای صرف غذا یا میان وعده استفاده کنند. کافه امیر شکلات کیش یکی از این دسته کافه هاست که می توانید انتخاب کنید. در این کافه می توانید هر نوشیدنی و دسری که می خواهید سفارش دهید و صرف نمایید.

کافه امیر شکلات کیش

شماره تلفن رزرو کافه امیر شکلات کیش: ۰۷۶-۴۴۴۴۰۵۲۰

شماره تلفن رزرو کافه امیر شکلات کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس کافه رین کیش: کیش، شهرک صدف

کافه طهرون کیش

کافه طهرون یکی از بهترین کافی های شاپ جزیره کیش است که ویویی رو به دریا دارد. در این کافه دو فضای سر بسته و رو باز وجود دارد که از هر دوی سالن ها می توانید استفاده کنید. فضای رو باز به سمت دریا است و ویوی بسیار جذابی دارد. اگر در روز تولدتان در جزیره کیش هستید و قصد برپایی تولد دارید این کافه بهترین انتخاب برای شما می باشد.

این کافه دارای منوی بسیار جذاب و کاملی از تمامی نوشیدنی های سرد و گرم و تمامی دسر ها دارد که در بهترین کیفیت برای مشتریان عزیز سرو می گردد. در سفر خود به جزیره کیش با تور کیش پیشنهاد می کنیم حتما از این کافه دیدن نمایید. این کافه از ساعت ۹ صبح تا ۱ بامداد به در حال ارائه سرویس به مشتریان خود می باشد.

کافه طهرون کیش

شماره تلفن رزرو کافه طهرون کیش: ۰۹۳۴۷۶۹۳۳۵۹

شماره تلفن رزرو کافه طهرون کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس کافه طهرون کیش: کیش، جنب کیبل اسکی

کافه ساحلی فراتی کیش

در سفر خود به جزیره کیش اگر قصد رفع خستگی دارید بهترین پیشنهاد استفاده از بهترین کافی شاپ های کیش برای استراحت است. اکثر مسافران جزیره کیش بعد از پیاده روی و دیدن از ساحل مرجان کیش علاقه دارند در محل دنجی نشسته و دریا را تماشا کنند. کافه ساحلی فراتی کیش در نزدیکی ساحل مرجان قرار دارد و با رفتن به آنجا می توانید تایم خوشی را برای خود ایجاد کنید.

در این کافه انواع نوشیدنی و خوراکی ها وجود دارد و ویژگی مثبت آن نسبت به دیگر کافه ها این است که به صورت ۲۴ ساعته میزبان مشتریان خود است و در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به یک کافه دنج را احساس کردید می توانید به این کافه رفته و در آن اوقاتی را بگذرانید.

کافه ساحلی فراتی کیش

در این کافه علاوه بر نوشیدنی و دسر شما می توانید غذا های ایرانی و خارجی و همچنین انواع فست فود ها را نیز بیابید. به همین دلیل برای افرادی که نیاز به غذا نیز دارند این کافی شاپ از میان کافی شاپ های جزیره کیش مناسب می باشد. در این کافه اینترنت رایگان نیز در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

محیط این کافه رستوران بسیار جذاب است و دیزاین زیبایی دارد. در پشت بام این کافه نیز فضایی رو باز ایجاد شده که ویوی آن به سمت خلیج است و محلی بسیار دنج و آرام می باشد. به همین دلیل این کافه نیز در لیست بهترین کافی شاپ های جزیره کیش قرار گرفته است.

کافه ساحلی فراتی جزیره کیش

شماره تلفن رزرو کافه ساحلی فراتی کیش: ۰۹۳۴۷۶۹۵۶۶۵

شماره تلفن رزرو کافه ساحلی فراتی کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس کافه ساحلی فراتی کیش: کیش، پارک ساحلی مرجان، جنب برج های دوقلو

کافه باس مارین کیش

کافی شاپ های کیش تنوع بسیار زیادی دارند و با توجه به سلیقه خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. به طور مثال بعضی افراد ترجیح می دهند به کافه های شلوغ و معروف بروند و گروهی دیگر کافه های دنج و ساکت را ترجیح می دهند. کافه باس مارین یکی از کافی شاپ های جزیره کیش است  که دارای فضایی هنری و زیبا می باشد. اگر به تجربه مکان های متفاوت علاقه دارید پیشنهاد می کنیم در سفر خود به کیش از میان کافی شاپ های جزیره کیش، کافه باس مارین را از دست ندهید. این کافه به تازگی افتتاح شده است و طرفداران زیادی دارد. 

کافه باس مارین کیش

شماره تلفن رزرو کافه باس مارین کیش: ۰۳۵۳۱۹۸۰۰۴

شماره تلفن رزرو کافه باس مارین کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس کافه باس مارین کیش: کیش، انتهای خیابان مرجان ۹

کافه دامون کیش

کافه دامون آخرین کافه ای است که در لیست کافی شاپ های جزیره کیش نام برده ایم. این کافه امکانات بسیار زیادی دارد و در بین کیشوندان جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده است. محل قرار گیری این کافه در مجتمع تجاری دامون کیش می باشد. در منوی این کافه برای تمامی سلیقه ها انتخاب هایی وجود دارد که با هر سلیقه ای می توانید یکی را انتخاب کرده و سفارش دهید. قهوه های کافه دامون بسیار پر طرفدار هستند و اگر به این کافه رفتید پیشنهاد می کنیم از قهوه ها حتما امتحان نمایید.

کافه دامون کیش

شماره تلفن رزرو کافه دامون کیش: ۰۹۱۰۹۷۵۵۳۰۰

شماره تلفن رزرو کافه دامون کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

آدرس کافه باس مارین کیش: کیش، شهرک دامون، میدان وصال، مرکز خرید دامون

لحظه آخری، دلت هوس سفر کرده؟ دنبال هتل یا اقامتگاه هستی؟ دلت می خواد که بهترین قیمت رو لحظه آخری دریافت کنی و یه سفر هیجان انگیز داشته باشی؟ دنبال بلیت لحظه آخری می گردی؟ وسوسه شدی لحظه آخری یک تور جذاب ثبت نام کنی؟ خب چرا دست دست میکنی و همه چیز رو به لحظات آخر واگذار کردی؟!

از همین امروز اقدام کن…

اطلاعات تمام این خدمات لحظه آخری در دست ماست! 

ما بهترین تورهای لحظه آخری رو ارائه میکنیم!

میخوای بیشتر بدونی؟ حتما تماس بگیر:

۹۱۰۳۱۸۸۰– ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایجاد شده با توسط تیم تور لحظه آخری کیش