نمایشگاه های کیش | تقویم و لیست نمایشگاه های کیش ۱۴۰۲

نمایشگاه های کیش ۱۴۰۲

جزیره کیش بواسطه منطقه آزاد بودن و رونق در زمینه های مختلف تجاری و اقتصادی، سالانه نمایشگاه های مختلفی را برگزار می کند. نمایشگاه هایی در حوزه های مختلف که عمدتا بین المللی هستند و علاوه بر شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان ایرانی، میهمانانی از کشورهای خارجی مختلف نیز دارند. در این مطلب می خواهیم شما را با نمایشگاه های جزیره کیش بیشتر آشنا کنیم.

کیش دارای بستری بسیار مناسب برای برگزاری رویدادها و نمایشگاه های مختلف اقتصادی، گردشگری و … در قالب موضوعات مختلف است. کلیه نمایشگاه های کیش زیر نظر شرکتی با نام “شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش” برگزار می گردد که به نوعی متولی و مسئول اصلی این نمایشگاه ها است.

نمایشگاه های کیش

مرکز نمایشگاه های کیش

نمایشگاه های کیش بسته به موضوع و اهمیتی که دارد، در دو مکان مختلف برگزار می گردند:

– مرکز همایش های بین المللی کیش: در این مکان عموما نمایشگاههای اصلی و بزرگ که نیاز به فضای بیشتری دارند، برگزار می گردد. این مرکز که دارای سه سالن به مساحت تقریبی ۲۱۰۰۰ متر مربع است، دقیقا در کنار فرودگاه بین المللی کیش واقع شده است.

مرکز همایش های بین المللی کیش

– سالن تئاتر شهر کیش: از سالن تالار شهر برای برگزاری نمایشگاه های کوچک تر که به فضای کمتری نیاز دارند، استفاده می شود. سالن تئاتر شهر که در آن جشنواره ها و کنسرت های کیش نیز برگزار می گردد، در مرکز شهر کیش واقع شده است.

سالن تئاتر شهر کیش

لیست و تقویم نمایشگاه های کیش

در ادامه لیست نمایشگاه های کیش در نیمسال دوم سال ۱۴۰۲ آورده شده است:

۱-نمایشگاه بین المللی فولاد ایران- سمپوزیوم فولاد (تاریخ برگزاری: ۲ الی ۴ آبان ۱۴۰۲)

۲- دهمین نمایشگاه و همایش بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و چهاردهمین نمایشگاه تخصصی فرصتهای سرمایه گذاری کشور KISH INVEX2023 (تاریخ برگزاری: ۱۵ الی ۱۸ آبان ۱۴۰۲)

۳- نمایشگاه تجهیزات هتلداری و رستوران و کافی شاپ (تاریخ برگزاری: ۱ الی ۵ آذز ۱۴۰۲)

۴- اولین نمایشگاه ماهی های زینتی ، تجهیزات آکواریم ، گیاهان آبزی و سومین نمایشگاه گل و گیاه کیش (تاریخ برگزاری: ۱ الی ۱۰ آذر ۱۴۰۲)

۵- نمایشگاه مبلمان (تاریخ برگزاری: ۲۰ الی ۲۴ آذر ۱۴۰۲)

۶- اولین نمایشگاه تجهیزات پزشکی و بیمارستان سازی و نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته (تاریخ برگزاری: ۲۸ آذر الی ۱ دی ۱۴۰۲)

۷- دومین نمایشگاه بین المللی شهر پایدار (تاریخ برگزاری: ۲۵ الی ۲۷ دی ۱۴۰۲)

۸- پنجمین نمایشگاه و همایش جانبی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پترو پالایش (تاریخ برگزاری: ۹ الی ۱۱ بهمن ۱۴۰۲)

۹- نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی (تاریخ برگزاری: ۲۴ الی ۲۶ بهمن ۱۴۰۲)

 

برای رزرو تور نمایشگاهی با تور لحظه آخری نت کیش در تماس باشید

نمایشگاه های کیش | تقویم و لیست نمایشگاه های کیش 1402

اینجا بخوانید: رزرو تور کیش

اینجا بخوانید: لیست هتلهای کیش

اینجا بخوانید: رزرو سوئیت در کیش