کنسرت های کیش ۱۴۰۳ | لیست برنامه های کنسرت کیش ۱۴۰۳

خرید و رزرو بلیط کنسرت کیش

کنسرت های کیش یکی از تفریحات و سرگرمی های پرطرفدار در جزیره کیش است. در کیش بواسطه توریستی بودن و مسافران زیادی که دارد، در ایام مختلف طول سال، کنسرت های مختلفی برگزار می گردد. شرکت در این کنسرت ها به همراه خانواده و تجربه لذتی وصف نشدنی در یک سفر دلپذیر، می تواند گزینه مناسبی باشد. در این مطلب می خواهیم شما را با کنسرتهای جزیره کیش بیشتر آشنا کنیم.

برخی از کنسرت های فروردین ماه جزیره کیش به شرح زیر است:

معین زد ۲۲ فروردین هال مریم ۰۹۱۲۸۴۴۶۸۷۶
حامیم ۲۳ فروردین هال مریم ۰۹۱۲۸۴۴۶۸۷۶

 

برای رزرو کنسرت فروردین ماه جزیره کیش با شماره ۰۹۱۲۸۴۴۶۸۷۶ تماس بگیرید.

محل برگزاری کنسرت های کیش

کنسرت های کیش معمولا در ۵ مکان مختلف برگزار می گردند که در ادامه توضیح داده شده اند:

۱- سالن تالار شهر کیش

این سالن با داشتن گنجایش حدودا ۳۰۰۰ صندلی، یکی از بزرگترین سالن ها در جزیره کیش است که تا چند سال پیش تقریبا همه کنسرت های جزیره کیش در این مکان برگزار می شد.

آدرس سالن تالار شهر کیش: جزیره کیش، خیابان فرودسی

سالن تالار شهر کیش

۲- تالار مجلل پرشین کیش

سالن پرشین کیش یکی دیگر از مکان هایی است که کنسرت ها و برنامه های کیش در آن اجرا می گردد. این سالن که در کنار پارک دلفین های کیش واقع شده است، در گذشته یکی از اصلی ترین مکان برگزاری کنسرت در کیش به حساب می آمد و اکثر کنسرت ها و برنامه های کیش اینجا برگزار می شد اما در سالهای اخیر و با افتتاح سالن های جدید، دیگر تعداد کمتری کنسرت در آن برپا می شود.

آدرس تالار پرشین کیش: جزیره کیش، بلوار خلیج فارس کیش، پارک دلفین و باغ پرندگان کیش، سالن پرشین

تالار مجلل پرشین کیش

۳- سالن کنسرت مجموعه آوای خلیج فارس کیش

این مجموعه که بزرگترین مجموعه فرهنگی-تفریحی در کشور محسوب می گردد دارای رستوران، سالن کنسرت کیش، سالن آمفی تئاتر، بزرگترین آبنمای موزیکال کشور و … می باشد و در سال ۱۳۹۸ افتتاح شده است. سالن کنسرت این مجموعه دارای ظرفیت ۳۰۰۰ نفر می باشد.

آدرس آوای خلیج فارس کیش: جزیره کیش، انتهای بلوار اندیشه، بالاتر از اسکله تفریحی، مجموعه آوای خلیج فارس

سالن کنسرت مجموعه آوای خلیج فارس کیش

۴- سالن کنسرت هال مریم کیش

سالن همایش و کنسرت مجموعه بولینگ مریم کیش که به تازگی و در مرداد ماه سال ۱۳۹۹ افتتاح شده است، دارای ظرفیت حدودا ۱۲۰۰ صندلی است و بواسطه دارا بودن امکانات مدرن و در سطح جهانی، در حال حاضر مجهزترین سالن کنسرت در جزیره کیش محسوب می گردد.

آدرس سالن کنسرت هال مریم کیش: جزیره کیش، بلوار دریا، خیابان دریا، مجموعه بولینگ مریم

سالن کنسرت هال مریم کیش

۵- سالن کنسرت رویال هال هتل پانوراما کیش

سالن کنسرت هتل پانوراما کیش یا رویال هال پانوراما که به تازگی و در ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ افتتاح شده است، دارای ظرفیت حدودا ۷۵۰۰ صندلی است و بواسطه دارا بودن امکانات مدرن و در سطح جهانی، در حال حاضر جزو مجهزترین سالن کنسرت در جزیره کیش به حساب می آید. این سالن در زیر بنایی به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع ساخته شده است.

آدرس سالن رویال هال پانوراما کیش: جزیره کیش، بلوار دریا، خیابان دریا، مجموعه بولینگ مریم

اینجا بخوانید: معرفی کامل سالن کنسرت رویال هال پانوراما کیش

سالن کنسرت رویال هال هتل پانوراما کیش

بلیط کنسرت های کیش

برای رزرو و خرید بلیط کنسرت کیش با کمترین قیمت، با شماره زیر در ارتباط باشید:

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

کنسرت های کیش 1403 | لیست برنامه های کنسرت کیش 1403

لیست کنسرت های کیش

برنامه کنسرت های کیش در سال ۱۴۰۲ برگزار می گردد، به تفکیک اسم خواننده، تاریخ و مکان برگزاری در ادامه آورده شده است.

کنسرت کیش در ایام کرونا بر طبق قوانین، با همراه داشتن ماسک و دستکش جهت ورود به سالن کنسرت امکان برگزاری دارد.

هزینه کنسرت در کیش

برای کنسرت های کیش نمی توان مبلغ ثابتی مشخص کرد و مبلغ آن متفاوت می باشد. صندلی شما نقش مهمی در تعیین قیمت بلیط کنسرت دارد و قطعا صندلی های VIP، صندلی های سالن اصلی و بالکن ها قیمت های بالاتری دارند. دقت داشته باشید هزینه بلیط کنسرت کیش نسبت به دیگر شهرها متفاوت است.

هزینه کنسرت های جزیره کیش

آداب کنسرت رفتن چیست؟

شرکت در کنسرت آداب و قوانین خاص خود را دارد که باید در رعایت آنها جدی باشیم تا هم خودمان و هم بقیه حضار از آن اجرا و کنسرت کیش لذت کافی را ببرند. پس بیایید با یکدیگر این قوانین مهم حضور در سالن کنسرت را بررسی کنیم تا مشکلی برای دیگران و خودمان پیش نیاید.

خوردن خوراکی در سالن

شما در اولین مرحله نباید به صورت کلی خوراکی را درون سالن با خود وارد کنید چون مثلا خوردن خوراکی مانند چیپس که صدای زیادی تولید می‌کند می‌تواند یک کنسرت موسیقی بی‌کلام را برهم بزند. خوردن خوراکی‌هایی مانند: بستنی، چیپس، ساندویچ، غذاهای بودار و چندین مدل خوراکی دیگر که امکان زمین ریختنشان و یا تولید صدایشان زیاد باشد ممنوع است.

رزرو کنسرت های جزیره کیش

تایم حضور در سالن کنسرت

شما باید همیشه تقریبا ۲۰ الی ۴۰ دقیقه قبل از شروع تایم کنسرت کیش و اجرا در سالن حضور داشته باشید تا نظم سالن را برای یافتن و نشستن در صندلی خود برهم نزنید. همیشه شرایط ترافیک و هوایی شهر را برای رفتن به سالن کنسرت در نظر بگیرید تا در ترافیک‌های سنگین کلان شهر را گیر نکنید تا بتوانید از وقت و هزینه‌ای که برای این کنسرت کنار گذاشته‌اید نهایت استفاده را برده باشید.

عکاسی و فیلمبرداری غیرمجاز در سالن

در بعضی کنسرت‌های کیش و اجرا‌ها هیچکس بجز خود مسئولین سالن و برگزار کننده‌های آن کنسرت کیش حق عکاسی و فیلمبرداری را ندارند. اگر این سوال ذهن شما را درگیر کرده و دلیل آن را نمی‌دانید باید در جواب این سوال خدمت شما عرض کنیم که: در بعضی کنسرت کیش و اجرا ها شخصیت های سیاسی و مهمی به هر دلیل حاضر می‌شوند که بنا به دلایل امنیتی نباید از آن ها عکس یا فیلمی به بیرون از آن سالن پخش شود. در بعضی اوقات نیز به دلیل فروش اشتراک تماشای آنلاین کنسرت های کیش نیز نباید از آن اجرا فیلمی گرفته شود.

فیلم برداری کنسرت جزیره کیش

رد شدن از گیت و بازرسی بدنی توسط بادیگارد‌ها

در تمامی کنسرت‌های کیش و اجرا‌های سرتاسر دنیا و ایران همیشه گیت ها و بادیگارد هایی برای بازرسی بدنی تعبیه می‌شود تا از وارد شدن بمب ها و صلاح های سرد و گرم به داخل آن مکان به دلایل امنیتی و حفظ جان حضار و شما مراقبت کنند. پس در زمانی که با اینگونه اقدام امنیتی روبرو شدید نیاز به نشان دادن هیچگونه واکنش تند نیست و اجازه دهید تا ماموران امنیت سالن به کار خودشان برسند.

کنسرت های جزیره کیش

عمده دلایل دیگر که باید در کنسرت ها و اجرا ها رعایت شوند

دلایل فراوان و متعدد دیگری نیز وجود دارد که باید در زمان اجرای کنسرت کیش و موسیقی باید رعایت شود. در این قسمت به آنها می پردازیم:

✔ همخوانی نکردن تا زمانی که خواننده خودش از شما درخواست نکند.

✔ رفت و آمد غیر ضروری و بیهوده که باعث برهم خوردن نظم سالن و کنسرت می‌شود.

✔ نشستن در صندلی که خودمان از سایت فروش بلیط آن را انتخاب و خریداری کرده ایم و رعایت این نکته که هر کس صندلی ای را با توجه به انتخاب و هزینه که کرده است دارد.

✔ به صورت خودجوش از تشویق در بعضی کنسرت ها و اجرا ها شدیدا خودداری کنید چون تشویق در این نوع اجرا ها باعث برهم خوردن نظم آن ها می شود.

✔ به سمت سِن و محل اجرا و قرار گیری خواننده حمله ور نشوید چون بادیگارد ها هرگز اجازه این کار را به شما نخواهند داد.

✔ سعی کنید همیشه قبل از ورود به سالن کنسرت کیش گوشی های خود را قفل و در حالت بدون صدا قرار دهید.

✔ تهیه بلیط کنسرت کیش برای افراد بالای ۴ سال حتما الزامی است.

✔ استعمال دخانیات در سالن اصلی کنسرت های کیش ممنوع است و از ورود آنها به داخل جلوگیری می‌شود.

قوانین کنسرت های کیش

کنسرت های فصل بهار جزیره کیش
در فصل بهار کنسرت های زیادی در جزیره کیش برگزار می گردد که طرفداران بسیار زیادی را نیز دارد. فصل بهار یکی از فصل های مناسب برای سفر می باشد. که افراد زیادی علاقه به سفر به جزیره کیش در این فصل دارند. البته ماه های فروردین و اردیبهشت برای سفر در فصل بهار مناسب تر از فصل خرداد می باشد. زیرا در فصل خرداد هوا آرام آرام رو به گرم شدن می رود و گرمای زیاد جزیره باعث می شود خیلی از افراد از سفر به جزیره پشیمان شوند. اما با این وجود در این ماه نیز امکانات زیادی برای سفر به جزیره وجود دارد که می توانید با سفر به جزیره ی کیش از آن ها بهره مند شوید.
در فصل بهار می توانید برای رزرو کنسرت های فروردین ماه کیش، رزرو کنسرت های اردیبهشت ماه کیش، رزرو کنسرت های خرداد ماه کیش از سایت نت کیش استفاده نمایید.
کنسرت فروردین ماه کیش- کنسرت اردیبهشت ماه کیش- کنسرت خرداد ماه کیش
کنسرت های فصل تابستان جزیره کیش
در فصل تابستان به علت گرمای بسیار زیاد جزیره کیش تعداد مسافران در این جزیره کاهش می یابد به همین دلیل کنسرت ها نیز در فصل تابستان بسیار کم می شود. اگر علاقه به سفر در ماه تابستان به جزیره کیش دارید و دوست دارید در سفر خود از کنسرت ها نیز استفاده کنید می توانید تاریخ سفر خود را با کنسرت فصل تابستان جزیره کیش هماهنگ کنید. البته در ماه های تیر و مرداد هوای جزیره بسیار گرم است و در فصل شهریور مقداری از این گرما کاهش می یابد و برای سفر به جزیره کیش مناسب تر است. در سفر تابستانه خود به جزیره کیش برای رزرو کنسرت های تیر ماه کیش، رزرو کنسرت های مرداد ماه کیش، رزرو کنسرت های شهریور ماه کیش از سایت نت کیش استفاده نمایید. در فصل تابستان هزینه های مربوط به سفر بسیار کمتر است و به همین روال هزینه رزرو کنسرت های کیش نیز کمتر از فصل های دیگر سال می شود.
کنسرت آبان ماه کیش - کنسرت آذر ماه کیش- کنسرت مهر ماه کیش
کنسرت های فصل پاییز جزیره کیش
فصل پاییز یکی از بهترین فصل هایی است که افراد می توانند برای سفر به جزیره کیش انتخاب کنند. در فصل پاییز جزیره در بهترین حالت آب و هوایی خود است و افراد زیادی علاقه به سفر در فصل پاییز به این جزیره دارند. به همین دلیل در فصل پاییز کنسرت های زیادی نیز در جزیره برگزار می شود که در سفر خود می توانید در کنسرت های جذاب جزیره نیز شرکت کنید. ماه های آبان و آذر از بهترین ماه ها برای سفر به کیش می باشد. اگر قصد سفر به جزیره کیش را در فصل پاییز دارید می توانید برای رزرو کنسرت های مهر ماه کیش، رزرو کنسرت های آبان ماه کیش، رزرو کنسرت های آذر ماه کیش از طریق سایت نت کیش اقدام نمایید.
کنسرت دی ماه جزیره کیش- کنسرت بهمن ماه جزیره کیش- کنسرت اسفند ماه جزیره کیش
کنسرت های فصل زمستان جزیره کیش
بسیاری از مسافران فصل زمستان را برای سفر به جزیره کیش انتخاب می کنند. زیرا در این فصل می توانید از تفریحات زیادی در جزیره برخوردار باشید. در فصل زمستان آب و هوای جزیره کیش بسیار مناسب است و می توانید بدون هیچ نگرانی برای گرمای سوزان در جزیره گردش کنید و از سفر خود بیشترین لذت را ببرید. بدلیل افزایش مسافران جزیره در فصل زمستان خوانندگان نیز علاقه ی زیادی به برگزاری کنسرت ها در جزیره کیش دارند. اگر در یکی از ماه های زمستان تصمیم به سفر کیش دارید و دوست دارید در کنسرت های کیش نیز شرکت کنید می توانید از نت کیش برای رزرو کنسرت های فروردین ماه کیش، رزرو کنسرت های اردیبهشت ماه کیش، رزرو کنسرت های خرداد ماه کیش استفاده نمایید.

 

کنسرت تیرماه کیش- کنسرت مرداد ماه کیش- کنسرت شهریور ماه کیش

 

لحظه آخری، دلت هوس سفر کرده؟ دنبال هتل یا اقامتگاه هستی؟ دلت می خواد که بهترین قیمت رو لحظه آخری دریافت کنی و یه سفر هیجان انگیز داشته باشی؟ دنبال بلیت لحظه آخری می گردی؟ وسوسه شدی لحظه آخری یک تور جذاب ثبت نام کنی؟ خب چرا دست دست میکنی و همه چیز رو به لحظات آخر واگذار کردی؟!

از همین امروز اقدام کن…

اطلاعات تمام این خدمات لحظه آخری در دست ماست! 

ما بهترین تورهای لحظه آخری رو ارائه میکنیم!

میخوای بیشتر بدونی؟ حتما تماس بگیر:

۹۱۰۳۱۸۸۰– ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایجاد شده با  توسط تیم تور لحظه آخری کیش