آب و هوای کیش - تور کیش

آب و هوای کیش

آب و هوای کیش

آب و هوای کیش

بهترین زمان سفر به کیش از نظر آب و هوا بهترین زمان سفر به کیش از نظر آب و هوایی در فصل زمستان (اول دی تا آخر اسفند) می باشد زیرا که در این ماه ها، آب و هوای کیش بسیار مطبوع و لطیف است. کیش دارای تابستانی گرم و طولانی و زمستانی ملایم و کوتاه می باشد. بطور کلی آب و هوای کیش تحت تاثیر توده های مختلف هوای شمال غربی و جنوبی، متعادل بوده و خشک و کم باران می باشد. عمده بارندگی در کیش بصورت رگباری و سیلابی در ماه های زمستان اتفاق می افتد. مقدار رطوبت کیش در تابستان بسیار بالا می باشد و گاها در بعضی از روزها به صد در صد می رسد. کیش بدلیل قرارگیری در منطقه خشک و صحرایی، روزهای بسیار سرد و یخبندان ندارد.        
4.3330

آب و هوا در کیش

  • آب و هوای کیش گرم و خشک و تحت تاثیر آب و هوای بیابانی می باشد.

 بهترین زمان سفر به کیش از نظر آب و هوا

  • بهترین زمان سفر به کیش از نظر آب و هوایی در فصل زمستان (اول دی تا آخر اسفند) می باشد زیرا که در این ماه ها، آب و هوای کیش بسیار مطبوع و لطیف است.
  • کیش دارای تابستانی گرم و طولانی و زمستانی ملایم و کوتاه می باشد. بطور کلی آب و هوای کیش تحت تاثیر توده های مختلف هوای شمال غربی و جنوبی، متعادل بوده و خشک و کم باران می باشد.
  • عمده بارندگی در کیش بصورت رگباری و سیلابی در ماه های زمستان اتفاق می افتد. مقدار رطوبت کیش در تابستان بسیار بالا می باشد و گاها در بعضی از روزها به صد در صد می رسد.
  • کیش بدلیل قرارگیری در منطقه خشک و صحرایی، روزهای بسیار سرد و یخبندان ندارد.

 

 

شماره تماس

 

 

ارسال نظرات/سوالات