تور کیش عید فطر ۱۴۰۳| تور کیش تعطیلات فروردین ۱۴۰۳

تور کیش عید فطر ۱۴۰۳

تعطیلات عید فطر یکی از بهترین فرصت ها برای سفر به جزیره کیش است. شما می توانید در این تعطیلات ۳ روزه سفری خاطره انگیز به جزیزه زیبای کیش داشته باشید و از تعطیلات خود بهترین استفاده را ببرید. برای رزرو تور کیش عید فطر فقط کافیست با نت کیش تماس بگیرید.

 

تقویم 1403

قیمت تور کیش عید فطر

در قیمت تور کیش عید فطر عوامل زیادی تاثیر گذار است. به طور مثال نوع پرواز شما که چارتری باشد یا سیستمی می تواند تاثیر زیادی در قیمت تور داشته باشد. همچنین پرواز از شهر های مختلف نیز به سمت جزیره دارای قیمت های متفاوتی هستند که تاثیرات مستقیم بر روی قیمت تور های کیش دارند. همچنین هتل های کیش نیز قیمت های متفاوتی دارند که با توجه به هتل انتخابی شما می تواند قیمت تور کیش عید فطر بیشتر یا کمتر شود.

البته لازم به ذکر است که با وجود نت کیش اصلا نگران قیمت تور کیش نباشید. زیرا این مجموعه بهترین قیمت تور کیش را برای روز های مختلف سال برای همراهان عزیز خود آماده می کند. شما می توانید با یک تماس تور کیش عید فطر خود را رزرو نمایید.

تور کیش عید فطر 1403| تور کیش تعطیلات فروردین 1403

خدمات تور کیش عید فطر 

خدمات تور کیش عید فطر می تواند شامل رزرو بلیط، رزرو هتل، ترانسفر فرودگاهی، تخفیفات گردشگری و …. باشد. ولی در اینجا باید به این موضوع اشاره نماییم که فرق ترانسفر و استقبال: ترانسفر (رفت و برگشت ) می باشد. اما استقبال( فقط از فرودگاه به هتل ) است و برگشت از هتل به فرودگاه بر عهده مسافرین گرامی می باشد.

با توجه به این موضوع که تور کیش عید فطر با پرواز ها مختلفی انجام می گردد. در طول شبانه روز پرواز های زیادی از شهر های مختلف به سمت جزیره کیش وجود دارد. به همین دلیل شما باید ساعت پرواز خود را با ما هماهنگ نمایید تا ترانسفر رایگان برای شما انجام گیرد و در غیر این صورت این خدمات برای شما انجام نمی گیرد.

همچنین از دیگر خدمات تور کیش عید فطر می توان به تخفیفات بسیار زیادی در تفریحات و مکان های گردشگری و همچنین شاتل رایگان اشاره کرد که توسط نت کیش به شما ارائه می گردد. 

هدیه نت کیش در تور کیش عید فطر برای همراهان خود گشت رایگان جزیره و همچنین شاتل رایگان می باشد.

تور کیش عید فطر 1403

تفریحات در تور کیش عید فطر

در گشت و گزار های مربوط به جزیره کیش می شود به بازار گردی  اشاره نمود که شامل تمامی پاساژ ها از جمله: پاساژ پردیس ۱ و ۲، مرکز خرید مروارید، پاساژ خرید مرجان، بازار بزرگ زیتون و … اشاره نمود. همچنین می توانید در شب های بهاری جزیره کیش به کلوپ های دریایی جزیره کیش بروید و یک شب نشینی بسیار جذاب و عالی برای خود و همراهان عزیزتان رغم بزنید.

همچنین در این سفر خود می توانید از تمامی تفریحات آبی کیش، مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری کیش، کنسرت های کیش، جنگ های شبانه کیش و کشتی های تفریحی کیش نیز بازدید داشته باشید و سفر پر از خاطرات خوب را تجربه کنید.

شاتل سواری کیش در عید فطر

معرفی هتل ها در تور کیش عید فطر

هتل های جزیره کیش با تمام امکانات در عید فطر آماده ارائه خدمات در بهترین شکل به مسافران عزیز جزیره می باشد. به صورت کلی در جزیره کیش سه نوع هتل وجود دارد که به صورت ۳ ستاره، ۴ ستاره و ۵ ستاره امتیاز بندی شده اند. با توجه به تعداد ستاره های هتل قیمت رزرو هر کدام نیز با هتل دیگر متفاوت می باشد. برای اطلاع از قیمت هتل های مختلف جزیره کیش با نت کیش در تماس باشید.

هتل های سه ستاره جزیره کیش

هتل های چهار ستاره جزیره کیش

هتل های پنج ستاره کیش

هتل ۴ ستاره

تور کیش عید فطر از تهران

فرودگاه تهران در بین تمامی فرودگاه های ایران بیشترین پرواز را به سمت جزیره کیش را دارد. افراد زیادی که در استان تهران یا در استان های اطراف تهران اقامت دارند برای پرواز به جزیره کیش از فرودگاه تهران استفاده می کنند. به همین دلیل روزانه پرواز های تهران کیش و بالعکس وجود دارد. شما می توانید برای رزرو تور کیش عید فطر از تهران تور های جذابی را تهیه کرده و تعطیلات عید فطر خود را در جزیره زیبای کیش سپری نمایید. برای رزرو این تور فقط کافیست با نت کیش تماس بگیرید.

تور کیش عید فطر از ساری

از ساری به صورت هفتگی چند پرواز به سمت جزیره کیش وجود دارد که به دلیل محدودیت پرواز ها شما امکان رزرو پرواز به صورت شخصی را معمولا ندارید و برای سفر به جزیره کیش باید تور کیش را رزرو نمایید. برای رزرو تور های کیش عید فطر از ساری فقط کافیست با نت کیش در تماس باشید.

تور کیش عید فطر از تبریز

از تبریز نیز معمولا پرواز های زیادی به سمت جزیره کیش وجود ندارد و در طول هفته چند پرواز بیشتر برنامه ریزی نمی شود. از این رو شما باید از تور های کیش برای سفر به جزیره کیش از استفاده نمایید. برای رزرو تور کیش عید فطر از تبریز فقط کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

تور کیش عید فطر از مشهد 

از شهر مشهد در تمام طول هفته به سمت جزیره کیش و بالعکس پرواز هایی وجود دارد که این پرواز ها در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد انجام می گیرد. اگر تصمیم دارید در تور کیش عید فطر از مشهد شرکت نمایید، فقط کافیست با نت کیش تماس بگیرید.

تور کیش عید فطر از اصفهان 

تور کیش عید فطر از اصفهان در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان انجام می گیرد و حدود ۱.۳۰ زمان می برد. در تمام روز های هفته پرواز های اصفهان کیش و بالعکس وجود دارد که به راحتی می توانید در تاریخ مد نظر خود تور را رزرو کرده و سفر جذابی را تجربه نمایید. برای رزرو تور با شماره های نت کیش در تماس باشید.

تور کیش عید فطر از شیراز

فرودگاه شهید دست غیب شیراز مکانی است که شما از شیراز به سمت جزیره کیش رهسپار خواهید شد. در طول هفته چند پرواز به سمت جزیره کیش وجود دارد که به صورت چارتری می باشد و شما می توانید تور کیش عید فطر خود را از بین این پرواز ها رزرو نمایید. برای رزرو بهترین تور کیش عید فطر از شیراز با نت کیش در تماس باشید.

تور کیش عید فطر از رشت 

از رشت به کیش و بالعکس در تمام روز های هفته پرواز وجود دارد و تمامی این پرواز ها از فرودگاه فرودگاه سردار جنگل رشت و فرودگاه بین المللی کیش برگزار می گردد که باعث می شود شما با فاصله ۱.۳۰ ساعته از رشت به جزیره کیش برسید. شما می توانید تور کیش عید فطر از رشت را در نت کیش رزرو نمایید.

تور کیش عید فطر را از شهرهای دیگری که به جزیره کیش پرواز دارند نیز برگزار می کنیم.

تور ارزان کیش عید فطر

اگر دوست دارید در عید فطر به جزیره زیبای کیش سفر کنید باید بگوییم که بهترین زمان را انتخاب نموده اید. زیرا عید فطر به عنوان یکی از اعیاد مسلمانان است که در کشور ایران تعطیلات چند روزه دارد. شما می توانید برای این تعطیلات تور کیش رزرو کرده و از بودن در این جزیره زیبا بیشترین لذت را ببرید.

تور کیش عید فطر 1403| تور کیش تعطیلات فروردین 1403

 

بهترین تور کیش عید فطر 

تور کیش می تواند یکی از بهترین سفر هایی باشد که شما می توانید برای تعطیلات عید فطرتان انتخاب نمایید. از آنجایی که عید فطر یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان است و افراد زیادی دوست دارند این تعطیلات را به سفر و حال خوش بگذرانند، معمولا به دنبال بهترین تور ها می گردند. پیشنهاد ما به شما تور کیش است که شما می توانید بهترین تور کیش عید فطر را در نت کیش رزرو نمایید.

تور کیش عید فطر از تهران

تور لحظه آخری کیش عید فطر 

تور های لحظه آخری کیش همیشه طرفداران خاص خود را دارند. این افراد همواره برای کاهش هزینه های سفر خود به دنبال تور های لحظه آخری هستند که معمولا آفر های خوبی را دارند. اگر قصد دارید در تعطیلات عید فطر به جزیره کیش سفر کنید و به دنبال تور لحظه آخری کیش می گردید با شماره های موجود در انتهای مقاله تماس بگیرید. 

تور لحظه آخری کیش عید فطر 

آب و هوای کیش در عید فطر

عید فطر طبق تاریخ قمری است و تاریخ دقیقی در تاریخ شمسی ایران ندارد. از این رو نمی توان آب و هوای کیش در عید فطر را به صورت دقیق مشخص نمود. اما امسال عید فطر در فروردین ماه قرار دارد و شما می توانید با خیالی آسوده و بدون هیچ گونه نگرانی بابت گرمای هوا به جزیره کیش سفر کنید و از تعطیلات خود در این جزیره بیشترین لذت را ببرید.

تور کیش

ویژه برنامه های عید فطر در کیش

شما می توانید در تور کیش عید فطر در جنگ های شبانه کیش، کنسرت های کیش و کشتی های تفریحی کیش که معمولا برای عید فطر برنامه های ویژه ای را برگزار می کنند، شرکت نمایید. این تفریحات کیش در عید فطر برنامه های بسیار شادی را تدارک می بینند که با حضور در آنها می توانید ساعاتی بسیار شاد را سپری نمایید. 

تاریخچه جزیره کیش

جزیره کیش یکی از جزایر منطقه آزاد کشور ایران است که تعداد بسیار زیادی در حدود ۱ میلیون گردشگر را در طول سال پذیرا است. که از این تعداد افراد، درصد بسیاری در طول سفر خود به جزیره کیش به مراکز خرید کیش و بازارهای کیش مراجعه می کنند. مراکز خرید کیش به علت فروش کالا های برند و اصل خارجی و قیمت های بسیار مناسب و ارزان نسبت به سایر نقاط کشور، علاقه مندان بسیاری در میان مسافران دارد. کیش دارای بازارها و مراکز خرید زیادی می باشد که در سطح جزیره پخش شده اند. در هر نقطه از جزیره کیش که هتل محل اقامت خود را انتخاب کنید به تعدادی از مراکز خرید دسترسی راحتی خواهید داشت.

تاریخچه جزیره کیش

رزرو تور کیش عید فطر در نت کیش

سایت نت کیش به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهنده های تور کیش می باشد که به طور معمول تور های کیش خود را با کمترین قیمت عرضه می نمایید. اگر قصد سفر به جزیره کیش در تعطلات عید فطر را دارید می توانید تور کیش عید فطر ۱۴۰۳ را با قیمت بسیار مناسبی از نت کیش تهیه نمایید. برای این کار با شماره های موجود در انتهای متن تماس بگیرید.

تور ارزان کیش عید فطر

لحظه آخری، دلت هوس سفر کرده؟ دنبال هتل یا اقامتگاه هستی؟ دلت می خواد که بهترین قیمت رو لحظه آخری دریافت کنی و یه سفر هیجان انگیز داشته باشی؟ دنبال بلیت لحظه آخری می گردی؟ وسوسه شدی لحظه آخری یک تور جذاب ثبت نام کنی؟ خب چرا دست دست میکنی و همه چیز رو به لحظات آخر واگذار کردی؟!

از همین امروز اقدام کن…

اطلاعات تمام این خدمات لحظه آخری در دست ماست! 

ما بهترین تورهای لحظه آخری رو ارائه میکنیم!

میخوای بیشتر بدونی؟ حتما تماس بگیر:

۹۱۰۳۱۸۸۰– ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایجاد شده با توسط تیم تور لحظه آخری کیش