اطلاعيه شرکت هواپيمايي کيش - تور کیش

اطلاعيه شرکت هواپيمايي کيش

اطلاعيه شرکت هواپيمايي کيش

اطلاعيه شرکت هواپيمايي کيش

  اطلاعيه شرکت هواپيمايي کيش در خصوص پروازهاي اين شرکت به جزيره زيباي کيش کليه مسافرين، کيشوندان، دانشجويان و شاغلين محترم در جزيره کيش که قصد سفر به اين جزيره را داشته باشند، ملزم به تکميل فرم خود اظهاري پيش از دريافت کارت پرواز مي‌باشند.       به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل هواپيمايي کيش؛ با تصميمات اتخاذ شده توسط ستاد اقدامات پيشگرانه ويروس کرونا سازمان منطقه آزاد کيش در راستاي محدود سازي جزيره زيباي کيش در راستاي حفظ سلامت کيشوندان و همچنين مديريت و کنترل شيوع ويروس کرونا کليه مسافرين به اين جزيره ملزم به تکميل فرم خود اظهاري مي‌باشند. کليه مسافرين، کيشوندان، دانشجويان، شاغلين، کارکنان و خانواده هاي دستگاه هاي دولتي در جزيره زيباي کيش که قصد سفر به اين جزيره را دارند، پيش از دريافت کارت پرواز ملزم به تکميل فرم خود اظهاري و تحويل آن به مسئولين ايستگاه هواپيمايي کيش خواهند بود. گفتني است شرکت هواپيمايي کيش همزمان با نخستين روزهاي شيوع بيماري کرونا، ضمن استريل و پاکسازي کليه هواپيماها پس از هر پرواز، اقدامات فرهنگي، ضد عفوني خودروهاي پيکاپ، کترينگ و دفاتر را در دستور کار خود قرار داده است. منبع: روابط عمومي و امور بين الملل هواپيمايي کيش     قیمت تور لحظه آخری کیش را بصورت روزانه از ما بپرسید امکان رزرو تور برای تعداد شبهای بیشتر نیز فراهم می باشد      
5.028

اطلاعيه شرکت هواپيمايي کيش

  • اطلاعيه شرکت هواپيمايي کيش در خصوص پروازهاي اين شرکت به جزيره زيباي کيش.

 

  

اطلاعيه شرکت هواپيمايي کيش

در خصوص پروازهاي اين شرکت به جزيره زيباي کيش
  • کليه مسافرين، کيشوندان، دانشجويان و شاغلين محترم در جزيره کيش که قصد سفر به اين جزيره را داشته باشند، ملزم به تکميل فرم خود اظهاري پيش از دريافت کارت پرواز مي‌باشند.
 

 
 
  • به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل هواپيمايي کيش؛ با تصميمات اتخاذ شده توسط ستاد اقدامات پيشگرانه ويروس کرونا سازمان منطقه آزاد کيش در راستاي محدود سازي جزيره زيباي کيش در راستاي حفظ سلامت کيشوندان و همچنين مديريت و کنترل شيوع ويروس کرونا کليه مسافرين به اين جزيره ملزم به تکميل فرم خود اظهاري مي‌باشند.
  • کليه مسافرين، کيشوندان، دانشجويان، شاغلين، کارکنان و خانواده هاي دستگاه هاي دولتي در جزيره زيباي کيش که قصد سفر به اين جزيره را دارند، پيش از دريافت کارت پرواز ملزم به تکميل فرم خود اظهاري و تحويل آن به مسئولين ايستگاه هواپيمايي کيش خواهند بود.
  • گفتني است شرکت هواپيمايي کيش همزمان با نخستين روزهاي شيوع بيماري کرونا، ضمن استريل و پاکسازي کليه هواپيماها پس از هر پرواز، اقدامات فرهنگي، ضد عفوني خودروهاي پيکاپ، کترينگ و دفاتر را در دستور کار خود قرار داده است.
منبع: روابط عمومي و امور بين الملل هواپيمايي کيش
 
 

قیمت تور لحظه آخری کیش را بصورت روزانه از ما بپرسید

امکان رزرو تور برای تعداد شبهای بیشتر نیز فراهم می باشد

 
 
 
برچسب :

ارسال نظرات/سوالات