کشتی های تفریحی کیش

کشتی های تفریحی کیش

کشتی های تفریحی کیش را بشناسید. سفر به جزیره کیش بدون استفاده از تفریحات آبی، معنای خاصی ندارد؛ تفریحاتی که عموما فضای مفرح و شاد دارند و بسیار هم پرطرفدارند. یکی از بهترین و پرطرفدارترین این تفریحات هم، خرید بلیط کشتی تفریحی کیش است. در این مطلب معروفترین کشتی های تفریحی کیش معرفی شده اند که پیشنهاد می کنیم تا انتها دنبال نمایید.

کشتی های تفریحی کیش

انواع قایق و کشتی های تفریحی کیش

کشتی های تفریحی کیش که در خلیج فارس زیبا، گشت های هیجان انگیزی را برای مسافران رقم می زنند، دارای انواع زیر می باشند:

۱- کشتی های شبانه کیش: این کشتی ها تقریبا از ساعت ۹ شب تا ۱ بامداد فعالیت دارند.

برنامه هایی که در این کشتی ها وجود دارند شامل موزیک زنده، سرو شام، پذیرایی از مهمانان، جنگ های شبانه کیش، برگزاری مسابقه، برنامه های شاد و مهیج قرعه کشی و اهدای جوایز و … می باشد که یک شب کاملا مفرح و سرگرم کننده را برای میهمانان فراهم می کنند.

کشتی های تفریحی کیش

۲- قایق های کف شیشه ای و کشتی های آکواریومی: این کشتی ها و قایق ها برای مشاهده موجودات زیر دریا مانند انواع ماهیان زیبا و تزئینی، انواع ماهیان، خرچنگ ها، ستاره های دریایی و … بسیار مناسب هستند و علاقه مندان می توانند با سوار شدن به آنها و رفتن به دل دریا، طیف گسترده ای از جانوران زیر دریای را در آن مشاهده کنند.

*لازم به ذکر است که بعضی از این قایق ها و کشتی ها نیز قابلیت استفاده در شب را دارند.*

بهترین کشتی های تفریحی جزیره کیش

کشتی های تفریحی کیش بسیار متعدد و متنوع هستند و هر ساله بر تعداد آنها نیز افزوده می شود. در این بخش لیست نام پرطرفدارترین کشتی های تفریحی کیش آورده شده اند:

کشتی های تفریحی کیش

۱- کشتی تفریحی آرتمیس کیش

کشتی آرتمیس کیش یک کشتی دو طبقه با عرض ۱۰ متر و طول ۳۰ متر است  که در سال ۱۳۸۷ افتتاح شده است. طبقه اول این کشتی رستوران است که دارای ظرفیت ۱۳۰ صندلی می باشد و دارای بزرگترین رستوران دریایی در جزیره کیش به حساب می آید. در طبقه دوم این کشتی نیز کافی شاپ قرار دارد که دارای منظره بسیار زیبایی به اطراف است.

خرید و رزرو بلیط کشتی تفریحی آرتمیس کیش شامل گشت دو ساعته با خدماتی نظیر یک وعده غذایی، موزیک زنده و … می شود. گشت های این کشتی در ۳ سانس دو ساعته (۱۹ تا ۲۱، ۲۱ تا ۲۳ و ۲۳ تا ۱) برگزار می گردد.

کشتی تفریحی آرتمیس کیش

برای اطلاع از  قیمت بلیط کشتی آرتمیس با شماره ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵ تماس بگیرید.

۲- کشتی تفریحی نوید دریا کیش

کشتی نوید دریا کیش یک کشتی سه طبقه ساخت کشور ژاپن است و یکی از معروف ترین کشتی های تفریحی کیش محسوب می شود. این کشتی شیک و بزرگ دارای ۳ سالن می باشد؛ سالن وی آی پی (VIP)، سالن فرست کلاس و سالن موزیک. علاوه بر این سالن های سرپوشیده، این کشتی در طبقه سوم خود دارای عرشه بزرگ می باشد که در آن یک کافی شاپ قرار دارد و می توان از آنجا به زیبایی های اطراف چشم دوخت و لذت برد.

خرید و رزرو بلیط کشتی تفریحی نوید دریا کیش شامل گشت دو ساعته با خدماتی نظیر یک وعده غذایی، موزیک شاد و … می شود. گشت های این کشتی در ۲ سانس دو ساعته (۲۱ تا ۲۳ و ۲۳ تا ۱) برگزار می گردد.

کشتی نوید دریا کیش

برای اطلاع از  قیمت بلیط کشتی نوید دریا با شماره ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵ تماس بگیرید.

۳- کشتی کارینا کیش

 یکی از این کشتی های تفریحی کیش جذاب جزیره است. کشتی کارینا کیش امکانات بی نظیری در اختیار مسافران قرار می دهد تا لحظات تکرار نشدنی را از جزیره کیش با خود ببرند. یکی از خدمات این کشتی، خدمات پذیرایی از مسافران است تا با خیالی راحت یک سفر دریایی فوق العاده را تجربه کنند. موسیقی زنده در کشتی کارینا کیش لذت سفر دریایی را چندین برابر می کند. لحظه ای را تصور کنید که صدای دریا و سکوتش به گوش می رسد و همزمان با آن، موسیقی زنده ای پخش می شود. ترکیب موسیقی دریا و موسیقی زنده آوای دلنشینی را در سر شما می اندازد که هیچ جای دیگر نمی توانید نظیر آن را بیابید.

کشتی کارینا کیش

در کشتی کارینا کیش می توانید با امنیت خاطر، لذت شناور بودن در میان آب های خلیج فارس را تجربه کنید و از عرشه کشتی به تماشای چهره دل انگیز دریا بنشینید. سفر با کشتی تفریحی انتخاب بسیار خوبی برای کسانی است که هم دلبسته آرامش طبیعت هستند و هم شیفته امکانات لوکس و لاکچری.

 

برای اطلاع از  قیمت بلیط کشتی کارینا با شماره ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵ تماس بگیرید.

۴- کشتی تفریحی دنا کیش

کشتی دنا کیش یک کشتی سه طبقه ساخت کشور استرالیا است و یکی از شاخص ترین کشتی های تفریحی کیش محسوب می شود. این کشتی که دارای ظرفیت ۲۵۰ نفر می باشد در طبقه بالایی خود دارای سالن VIP (با پخش موزیک آرامش بخش ساز پیانو) می باشد. در طبقه سوم نیز عرشه قرار دارد که برای مشاهده منظره چشم نواز اطراف بسیار جذاب است.

خرید و رزرو بلیط کشتی تفریحی دنا کیش شامل گشت دو ساعته با خدماتی نظیر موزیک زنده، وعده غذایی و … می شود. گشت های این کشتی در ۲ سانس دو ساعته (۲۰:۳۰ تا ۲۲:۳۰ و ۲۳ تا ۱) برگزار می گردد.

کشتی تفریحی دنا کیش

برای اطلاع از  قیمت بلیط کشتی دنا کیش با شماره ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵ تماس بگیرید.

۵- کشتی تفریحی اوستا کیش

کشتی تفریحی اوستا یکی از بهترین ها و بزرگترین ها در جزیره کیش می باشد. عرشه ی این کشتی بسیار بزرگ است که در آن می توانید در زمان دیدن جنگ های شبانه از خدمات مربوط به رستوران نیز استفاده کنید. استند آپ کمدی، موسیقی زنده، عکاسی، مسابقه و … در این کشتی تفریحی اجرا می شود. این کشتی از ساعت ۷ شب تا ۱ بامداد سانس های مختلفی دارد که می توانید از آن استفاده نمایید. این کشتی دارای عرضه ۲۷۰ متری است و در طبقه پایین آن کافه ها و رستوران ها وجود دارد که در صورت تهیه بلیط با غذا می توانید از غذای آن استفاده نمایید.

کشتی تفریحی اوستا

برای اطلاع از  قیمت بلیط کشتی اوستا کیش با شماره ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵ تماس بگیرید.

۶- کشتی تفریحی سیمرغ کیش

یکی از خاص ترین کشتی های تفریحی در جزیره کیش کشتی تفریحی سیمرغ می باشد. این کشتی از کف آکواریومی تشکیل شده است که به راحتی می توانید از آن کف دریا و حرکت ماهی ها را تماشا کنید. این کشتی از ۹ صبح تا ۵ عصر سانس های مختلفی دارد که می توانید از آن استفاده نمایید. در کشتی تفریحی سیمرغ نیز مانند دیگر کشتی های تفریحی برنامه های دیدنی زیادی از جمله موسیقی زنده، سرو غذا، قرعه کشی و … وجود دارد که باعث ایجاد فضایی شاد برای تماشا گران می گردد.

کشتی تفریحی سیمرغ

برای اطلاع از  قیمت بلیط کشتی سیمرغ کیش با شماره ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵ تماس بگیرید.

۷- کشتی تفریحی ستاره دریایی کیش

از دیگر کشتی تفریحی های جزیره کیش طرفداران زیادی دارد کشتی تفریحی ستاره دریایی است. این کشتی حالت آکواریومی دارد و از درون آن می توانید دنیای زیر آب را تماشا کنید. این کشتی سانس های مختلفی را در طول شبانه روز دارد که زمان هر سانس دو ساعت است. با ورود به این کشتی می توانید تا عمق ۲.۵ دریا را ببینید و از زمان خود در کشتی لذت وصف ناپذیری را ببرید.

کشتی تفریحی ستاره دریایی کیش

برای اطلاع از  قیمت بلیط کشتی ستاره دریایی کیش با شماره ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵ تماس بگیرید.

۸- کشتی تفریحی امپراطور کیش

این کشتی تفریحی جذاب از سال ۹۸ فعالیت خود را شروع کرده است و یکی از لوکس ترین کشتی های تفریحی جزیره کیش می باشد که در سه طبقه پذیرای مهمانان است. این کشتی غول پیکر ساخت کشور ژاپن می باشد. سانس های این کشتی از ساعت ۹ صبح تا ۱ بامداد در خدمت عزیزان می باشد.

کشتی تفریحی امپراطور کیش

برای اطلاع از  قیمت بلیط کشتی امپراطور کیش با شماره ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵ تماس بگیرید.

۹- کشتی تفریحی آکواریومی طوطیا کیش

اگر به تماشای کف دریا علاقه زیادی دارید حتما از کشتی آکواریومی دیدن کنید. دیواره ها و کف این کشتی از شیشه ساخته شده است که لذت وصف ناپذیری در تماشای دریا به شما می دهد. در این کشتی نور افکن بسیار بزرگ و زیبایی نیز وجود دارد که لذت استفاده از سانس های شبانه را برای بازدید کنندگان دوبرابر می کند.

کشتی تفریحی آکواریومی طوطیا کیش

برای اطلاع از  قیمت بلیط کشتی آکواریومی طوطیا با شماره ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵ تماس بگیرید.

 

۱۰- سایر کشتی های تفریحی کیش

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، کشتی های تفریحی کیش دیگری نیز در جزیره کیش وجود دارند که مهمترین شان عبارتند از: کشتی تفریحی گوهر کیش، کشتی تفریحی کروز کیش، کشتی تفریحی گردشگر کیش، کشتی تفریحی آکواریوم تیکا کیش، و … .

کشتی تفریحی کیش

برای اطلاع از  قیمت بلیط کشتی تفریحی های کیش با شماره ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵ تماس بگیرید.

کشتی تفریحی ارزان کیش

یکی از تفریحات گران در جزیره کیش مربوط به کشتی های تفریحی است که باعث می شود خیلی از افراد در سفر خود از این تفریح جذاب و پر شور صرف نظر کنند. اما شما می توانید در سایت کیش نت رزرو کشتی تفریحی ارزان کیش را انجام دهید. کیش نت مجموعه ای از کشتی تفریحی های مقرون به صرفه را که امکانات تفریحی زیادی برای بازدید کنندگان خود دارند برای کاربران خود آماده رزرو کرده است.

کشتی تفریحی ارزان کیش

تور لحظه آخری کیش

لحظه آخری، دلت هوس سفر کرده؟ دنبال هتل یا اقامتگاه هستی؟ دلت می خواد که بهترین قیمت رو لحظه آخری دریافت کنی و یه سفر هیجان انگیز داشته باشی؟ دنبال بلیت لحظه آخری می گردی؟ وسوسه شدی لحظه آخری یک تور جذاب ثبت نام کنی؟ خب چرا دست دست میکنی و همه چیز رو به لحظات آخر واگذار کردی؟!

از همین امروز اقدام کن…

اطلاعات تمام این خدمات لحظه آخری در دست ماست! 

ما بهترین تورهای لحظه آخری رو ارائه میکنیم!

میخوای بیشتر بدونی؟ حتما تماس بگیر:

۹۱۰۳۱۸۸۰– ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایجاد شده با توسط تیم تور لحظه آخری کیش