همه چیز درباره مرکز تجاری کیش + تصاویر و آدرس

آدرس مرکز تجاری کیش: خیابان فردوسی ، بعد از تقاطع پروین اعتصامی، حد فاصل بانک کشاورزی و بانک سپه کیش (شماره تلفن مرکز تجاری کیش: ۰۷۶۴۴۴۵۲۶۱۴). مرکز تجاری کیش در سال ۱۳۷۹ افتتاح شد و در حال حاضر با بیش از ۴۷۹ غرفه، در حال فعالیت است. در این مقاله، مرکز تجاری کیش را معرفی کرده ایم. همچنین هتل ها و مراکز تفریحی نزدیک به مرکز تجاری کیش را نام برده ایم. همراه ما باشید.

معرفی مرکز تجاری کیش

مرکز تجاری کیش یکی از بزرگترین بازار ها و مراکز خرید کیش است. هر ساله تعداد زیادی از گردشگران از این مرکز تجاری بازدید می کنند. مرکز تجاری در زمینی به وسعت ۱۱ هزار متر مربع در چهار طبقه احداث شده است. این مرکز خرید در منطقه توریستی جزیره واقع شده است و به همین دلیل مسافران خرید های خود را در جزیره از این مرکز خرید انجام می دهند.

مرکز خرید تجاری کیش را نمیتوان جزو مراکز گران قیمت به شمار آورد. معمولا اجناس آن قیمت مناسبی دارد. اگر به دنبال اجناس لوکس هستید پیشنهاد می کنیم وقت خود را در این مرکز خرید هدر ندهید.

مرکز تجاری کیش

معماری مرکز تجاری کیش

مرکز تجاری کیش معماری خیلی زیبا و جذابی دارد. این مرکز خرید در نمای بیرونی و ظاهری از یک طرح نیم دایره ساخته شده است. در نمای این مجموعه از شیشه و سنگ استفاده کرده اند که باعث جذابیت بیشتر این مرکز خرید شده است. این مرکز خرید به صورت ۳ گوش طراحی شده است که در وسط آن یک نور گیر دایره ای خیلی خاص وجود دارد.

فضای درونی مرکز تجاری خیلی تمیز و زیبا است. در کف از سرامیک های سفید استفاده شده است. در راه رو ها نیز نور پردازی های زیبایی وجود دارد که باعث جذابیت بیشتر این مرکز شده است.

معماری مرکز تجاری کیش

غرفه های خرید مرکز تجاری کیش

در این مرکز خرید ۴۷۹ غرفه وجود دارد. در فروشگاه های مرکز تجاری کیش اجناس زیادی از قبیل کیف و کفش، پوشاک، ساعت، آرایشی بهداشتی، مکمل های غذایی و دارویی، لوازم آشپزخانه، لوازم صوتی تصویری و … برای فروش عرضه می شوند. به طور کلی می توان گفت در این مرکز خرید هر چیز ریز و درشتی که نیاز دارید، پیدا خواهید کرد.

قیمت محصولات در این مرکز خیلی مناسب است. با بودجه متوسطی در مرکز تجاری کیش، محصولات زیادی را خرید می کنید.

غرفه مرکز تجاری کیش

مکان های تفریحی اطراف مرکز تجاری کیش

مرکز تجاری کیش در منطقه توریستی جزیره واقع شده است و به همین دلیل دسترسی راحتی به تفریحات کیش دارد. شما می توانید بعد از گردش در مراکز تفریحاتی برای خرید به مرکز تجاری روید یا برعکس. در ادامه برخی از مکان های تفریحی نزدیک به مرکز تجاری کیش را نام برده ایم:

عکس مرکز تجاری کیش

هتل های نزدیک مرکز تجاری کیش

یکی از مهم ترین ها در سفر به جزیره کیش انتخاب هتل محل اقامت است. هتل محل اقامت را باید در نزدیکی مراکز مهم جزیره مانند مراکز خرید و مراکز دیدنی کیش انتخاب کنید. تا به راحتی به تفریحات کیش دسترسی پیدا کنید. در ادامه برخی از هتل های نزدیک به مرکز تجاری کیش را نام برده ایم تا در صورت نیاز از آن ها برای اقامت خود در کیش رزرو کنید:

  • هتل پارسیان کیش
  • هتل لیلیوم کیش
  • هتل پارمیدا کیش
  • هتل شایگان کیش
  • هتل پانوراما کیش
  • هتل آرامیس کیش
  • هتل داریوش کیش

مرکز خرید تجاری کیش

ساعت کاری مرکز تجاری کیش

این مرکز خرید به صوت همه روزه از ساعت ۹.۳۰ دقیقه صبح تا ۱۳.۴۵ دقیقه ظهر و در شیفت بعداظهر از ساعت ۱۷ تا ۲۲.۴۵ دقیقه شب در حال ارائه خدمات به بازدید کنندگان عزیز است.

شماره تلفن مرکز تجاری کیش: ۰۷۶۴۴۴۵۲۶۱۴

شماره تلفن مدیریت مرکز تجاری کیش: ۰۷۶۴۴۴۵۲۶۱۰

آدرس مرکز تجاری کیش

مرکز تجاری کیش در خیابان فردوسی ، بعد از تقاطع پروین اعتصامی، حد فاصل بانک کشاورزی و بانک سپه کیش واقع شده است. برای رفتن به این مرکز خرید می توانید از نقشه زیر استفاده کنید.

برای اطلاع از لیست بازارها و مراکز خرید کیش اینجا کلیک کنید