ماهی های کیش | بازار ماهی فروشان کیش

ماهی های کیش

در جزیره کیش ماهی های کیش بسیار معروف هستند و در این جزیره بازار ماهی های کیش نیز وجود دارد که در منطقه صفین واقع شده است. در این بازار غرفه هایی برای ماهی فروشان و پاک کردن ماهی وجود دارد و در آن انواع ماهی های خلیج فارس به فروش می رسد. پیشنهاد می کنیم در تور کیش خود از بازار ماهی های کیش نیز دیدن کنید.

تور کیش | ماهی های کیش

در این بازار انواع ماهی های تازه صید شده و به اصطلاح صید روز به فروش می رسد. این بازار زیر نظر شبکه دامپزشکی و اداره شیلات فعالیت می کند.

تاریخچه بازار ماهی فروشان کیش

بازار ماهی های کیش در سال ۱۳۷۶ افتتاح شده است و به عنوان یک بازار محلی به شمار می رود. در این بازار در اوایل کار برای نگهداری ماهی ها در فصل گرم تابستان از یخ استفاده می شد ولی این کار باعث از بین رفتن حالت تازه ماهی ها می شد. به همین دلیل در بازسازی بازار ماهی فروشان کیش این بازار سر پوشیده شد و در آن از سیستم های تهویه مناسبی استفاده شده است که باعث پیشرفت بازار گردید.

بازار ماهی فروشان کیش در سال ۱۳۷۹ دوباره دستخوش تغییراتی شد و به آن سیستم های فاضلاب نیز اضافه کردند که باعث نگهداری بهتر ماهی ها می شد. ولی در نوروز سال ۱۳۹۸ نمونه آخر و به روز شده بازار ماهی فروشان افتتاح شد که در آن ۱۲ غرفه ماهی فروشی و ۲ غرفه پاک سازی ماهی وجود دارد و همچنین به به آن سیستم سرد خانه نیز اضافه شده است.

ماهی های کیش

انواع ماهی های موجود در بازار ماهی فروشان کیش

در بازار ماهی فروشان کیش انواع ماهی های خلیج به فروش می رسد. این بازار برخلاف تمام تصوری که از بازار های فروش ماهی دارید اصلا بوی نامطبوع نمی دهد و فضای بسیار تمیز و پاکیزه ای را دارا می باشد. شما می توانید در این بازار هر ماهی از دسته ماهی های جنوب را که بخواهید پیدا کرده و خریداری نمایید.

برخی از ماهی های موجود در بازار ماهی فروشان کیش شامل ماهی های حلوا، ماهی تن دیابو، ماهی شوریده، ماهی سلطان ابراهیم، ماهی هامون، ماهی شیر، ماهی سیباس، ماهی سرخو، ماهی کفشک، ماهی هامور قرمز، ماهی سیبرین، ماهی دختر ناخدا، ماهی موتو، ماهی جت، ماهی کبوتر، ماهی سکن، ماهی شهریف جاش، ماهی تک خال و … می باشد. همچنین میگو های تازه نیز می توانید در این مرکز خریداری کنید.

بازار ماهی فروشان کیش

ویژگی های بازار ماهی فروشان کیش

بازار ماهی فروش های کیش فضایی بسیار بهداشتی و تمیز را دارد که با خرید از این بازار لذت زیادی از خرید ماهی را خواهید برد. در ادامه به برخی از ویژگی های مثبت بازار ماهی های کیش اشاره می کنیم.

  • در بازار ماهی های کیش قیمت خرید ماهی بسیار مقرون به صرفه تر از مکان های دیگر است.
  • در بازار برای پاک کردن میگو و ماهی دو غرفه تعبیه شده است که می توانید محصولات خریداری شده را بین این غرفه ها برای پاک سازی بسپارید.
  • در بازار ماهی فروشان کیش تمامی محصولات صید همان روز است.
  • در این بازار یخچال هایی با دمای منفی ۴ وجود دارد.
  • در این بازار سطح بهداشت بسیار بالا است و مجهز به سیستم فاضلاب و تهویه می باشد.

بازار ماهی فروش های کیش

مکان های دیدنی نزدیک بازار ماهی فروشان کیش

این بازار به دو مجموعه توریستی دیگر نیز نزدیک است که در منطقه بومیان جزیره کیش واقع شده اند. به همین دلیل شما می توانید قبل یا بعد از بازدید از بازار ماهی فروشان کیش سری نیز به این مناطق توریستی زده و بازدیدی هم از آن ها داشته باشید. در ادامه با این دو مکان گردشگری نزدیک به بازار ماهی های کیش آشنا می شوید:

بازار صفین کیش (بازار عربهای کیش)

خانه مردم شناسی بومیان کیش

بازار ماهی کیش

هتل های نزدیک بازار ماهی فروشان کیش

در نزدیکی بازار ماهی های کیش هتل هایی نیز وجود دارد. اگر چه تعداد این هتل ها زیاد نیست ولی اگر به دنبال هتل هایی در منطقه بومی جزیره کیش هستید می توانید از این هتل ها برای اقامت خود رزرو کنید.

هتل امیر کبیر کیش

هتل فانوس کیش،

 هتل ترنج کیش، 

هتل آفتاب شرق کیش

برای رزرو هر کدام از این هتل ها می توانید با نت کیش تماس بگیرید.

شماره تماس نت کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ساعت کار بازار ماهی فروشان کیش

بازار ماهی های کیش همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۱۴ ظهر و در شیفت بعداظهر از ساعت ۱۶ تا ۲۱ باز است. شما می توانید همه روزه برای خرید ماهی به بازار ماهی فروش های کیش بروید.

مجموعه ماهی فروشان کیش

آدرس بازار ماهی فروشان کیش

بازار ماهی های کیش در محله صفین قدیم، سمت تجارت خانه، نزدیک پارک میرمهنا، و در نزدیکی بازار عرب ها واقع شده است. برای رفتن به این مکان می توانید از نقشه زیر استفاده کنید.

لحظه آخری، دلت هوس سفر کرده؟ دنبال هتل یا اقامتگاه هستی؟ دلت می خواد که بهترین قیمت رو لحظه آخری دریافت کنی و یه سفر هیجان انگیز داشته باشی؟ دنبال بلیت لحظه آخری می گردی؟ وسوسه شدی لحظه آخری یک تور جذاب ثبت نام کنی؟ خب چرا دست دست میکنی و همه چیز رو به لحظات آخر واگذار کردی؟!

از همین امروز اقدام کن…

اطلاعات تمام این خدمات لحظه آخری در دست ماست! 

ما بهترین تورهای لحظه آخری رو ارائه میکنیم!

میخوای بیشتر بدونی؟ حتما تماس بگیر:

۹۱۰۳۱۸۸۰- ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایجاد شده با توسط تیم تور لحظه آخری کیش