تور غواصی کیش ۱۴۰۳

تور کیش غواصی ۱۴۰۳

تور کیش غواصی یکی از تور های تخصصی جزیره کیش است که فقط به منظور غواصی در کیش انجام می گیرد. طرفداران این تور افرادی هستند که به غواصی علاقه دارند و به صورت تخصصی غواصی را دنبال می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو تور کیش غواصی فقط کافیست با نت کیش تماس بگیرید.

لارک 360

تور کیش غواصی یک روزه

تور های یک روزه کیش مخصوص غواصی در نت کیش برای تمامی دایوسایت های نزدیک و دور از جزیره و همچنین جزیره های اطراف قابل رزرو است. در هر دایو سایتی که شما مایل باشید در آن غواصی نمایید می توانید تور مربوط به آن را در نت کیش به راحتی با بهترین امکانات و بالاترین کیفیت رزرو نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

تور کیش غواصی یک روزه

خدمات تور کیش غواصی

برای تور کیش غواصی خدمات زیادی در نظر گرفته شده است که در ادامه به برخی از این خدمات اشاره کرده ایم:

✔برای پیشگیری از زخمی شدن پاها و همچنین حرکت راحت تر در آب فین غواصی به شما داده می شود.

✔برای تنفس در زیر آب به شما موسپس اختصاصی داده می شود.

✔در هر سایتی که مد نظر شما است غواصی انجام می گیرد.

✔کل زمان غواصی ۲ ساعت است که شامل آموزش، مسیر رفت و برگشت، ۱۵ دقیقه غواصی در زیر آب است.

✔می توانید از امکانات عکاسی و فیلم برداری در غواصی نیز استفاده نمایید.

✔بیمه غواصی نیز برای شما ثبت می گردد.

خدمات تور کیش غواصی

قیمت تور کیش غواصی

قیمت تور کیش غواصی با توجه به عوامل مختلفی مشخص می گردد. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

✔قیمت بلیط رفت و برگشت به جزیره کیش

✔هزینه اقامت در جزیره کیش

✔مدت زمان تور

✔هزینه مربوط به سایت غواصی

✔و…

برای اطلاع از قیمت دقیق تور کیش غواصی بهتر است با مجموعه نت کیش تماس بگیرید تا با توجه به درخواست شما بهترین تور را با قیمت مناسبی برای شما رزرو نمایند.

قیمت تور کیش غواصی

تور کیش غواصی ارزان

غواصی تفریح به نسبت گران قیمتی است. اما از آنجایی که نت کیش همواره در تلاش است قیمت های مناسبی را برای همراهان خود آماده کند. تور کیش غواصی را با تخفیفات ویژه در اختیار شما قرار می دهد که به عنوان تور کیش غواصی ارزان عرضه می گردد. برای رزرو این تور با نت کیش تماس بگیرید.

تور کیش غواصی ارزان

تور های غواصی در کیش

تور زوبیچ: این سایت به ساحل باغ وحش معروف است که عمق ۴ تا ۶ متری دارد. این سایت به هتل داریوش کیش و پلاژ آقایان کیش نزدیک است. عمق این سایت کم است و غواصی در آن برای افراد مبتدی بسیار مناسب است. با غواصی در این سایت انواع ماهی ها و مرجان ها را مشاهده خواهید کرد.

تور داما: این سایت در کشتی داما واقع شده است که عمق ۳ متری دارد. این کشتی در سال ۱۳۸۴ غرق شد و امروزه محل زندگی ماهی های زیادی هست. برای شرکت در این تور شما نیازی به مدرک غواصی ندارید.

تور بیگ کورال: این سایت معروف به مرجان های بزرگ است که عمق ۴ تا ۸ متری دارد. به دلیل عمق کم نیاز به مدرک خاصی ندارد و در غواصی در این مکان انواع مرجان ها و ماهی ها را مشاهده خواهید کرد که بسیار لذت بخش است.

تور ژوراسیک پارک: این سایت دارای عمق ۹ متری است و برای غواصی در آن به مدرک اوپن واتر نیاز دارید. در این سایت شما می توانید انواع ماهی ها و کوسه ماهی ها را مشاهده نمایید که بسیار هیجان انگیز است.

تور ژوراسیک پارک غواصی

تور سترن کرک: اسم این سایت سترن کرک یا شکاف جنوبی است که ۱۰ تا ۱۸ متر عمق دارد. برای غواصی در این سایت به مدرک اوپن واتر نیاز دارید. این سایت در واقع یک شکاف مرجانی است که پر از ماهی های مختلف است. این شکاف ۲ کیلومتر طول دارد که در مسیر انواع ماهی ها، لاک پشت، ستاره دریایی و سی فن را مشاهده خواهید نمود.

تور سمبارون: این سایت دارای عمق ۱۲ تا ۱۶ متری است که میان جزیره کیش و هندورابی واقع شده است. برای غواصی در این مکان نیاز به مدرک ادونس اوپن واتر دارید. این سایت یکی از زیبا ترین سایت های غواصی است که در آن مرجانها، انواع ماهی ها و کوسه ها را مشاهده خواهید کرد.

تور کانیون: این سایت دارای عمق ۸ تا ۱۴ متری است و برای شنا در آن به مدرک ادونس نیاز دارید. این سایت در پشت کشتی یونانی واقع شده است و با غواصی در آن می توانید کوسه های کارپت شارک را مشاهده نمایید.

تور کانیون

تور غواصی کیسون ها: این تور در سایت سازه ها یا کیسون ها که عمق ۱۸ متری دارد، اجرا می شود. برای غواصی در این مکان به مدرک اوپن واتر نیاز دارید. سایت کیسون ها در جزیره هندورابی قرار دارد. در این مکان انواع ماهی ها و سفره ماهی ها را خواهید داد.

تور هندورابی: این سایت در جزایر هندورابی واقع شده است که عمق ۴ تا ۱۰ متری دارد. افراد مبتدی نیز می توانند برای غواصی از این سایت استفاده کنند. در این مکان غواصی، شنا، اسنورکلینگ قابل انجام است.

تور غواصی الدرادو: این تور در سایت غواصی الدرادو برگزار می شود که عمق آن ۱۰ متر است. برای شرکت در این تور شما به مدرک حداقلی اوپن واتر دارید. در این مکان چند مجسمه بتنی وجود دارد که شامل مجسمه عبدالرحمان که پیشکسوت صید صدف است و مجسمه کوروش کبیر. همچنین مجسمه های دیگری در این سایت قرار داده شده است. با غواصی در این مکان انواع مارماهی آنجل فیش، تکخال، لاکپشت و خفاش ماهی را تماشا کنید.

تور غواصی الدرادو

تور کیش غواصی از تهران

سالانه تور های زیادی از شهر تهران به سمت جزیره کیش رهسپار می شوند. در بین تمامی این تور ها، تور های تخصصی نیز اجرا می شود که یکی از آن ها مربوط به تور کیش غواصی است. اگر تصمیم دارید از شهر تهران برای غواصی به جزیره کیش سفر کنید، فقط کافیست با نت کیش تماس بگیرید تا همکاران ما در این مجموعه بهترین تور کیش غواصی از تهران را برای شما رزرو نمایند.

تور کیش غواصی از تهران

رزرو تور کیش غواصی

برای رزرو تور کیش غواصی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب شما می توانید با نت کیش که یکی از بهترین ارائه دهنده های تور های داخلی است، تماس بگیرید. همکاران ما در نت کیش همواره در تلاشند با توجه به خواسته و بودجه شما بهترین تور کیش غواصی را برای شما رزرو نمایند.

برای اطلاع از نرخ تور کیش غواصی از شهرهای مختلف ایران با دفتر فروش نت کیش تماس بگیرید

لحظه آخری، دلت هوس سفر کرده؟ دنبال هتل یا اقامتگاه هستی؟ دلت می خواد که بهترین قیمت رو لحظه آخری دریافت کنی و یه سفر هیجان انگیز داشته باشی؟ دنبال بلیت لحظه آخری می گردی؟ وسوسه شدی لحظه آخری یک تور جذاب ثبت نام کنی؟ خب چرا دست دست میکنی و همه چیز رو به لحظات آخر واگذار کردی؟!

از همین امروز اقدام کن…

اطلاعات تمام این خدمات لحظه آخری در دست ماست! 

ما بهترین تورهای لحظه آخری رو ارائه میکنیم!

میخوای بیشتر بدونی؟ حتما تماس بگیر:

۹۱۰۳۱۸۸۰– ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایجاد شده با توسط تیم تور لحظه آخری کیش