نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی ایران کیش

نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی ایران، یکی از نمایشگاه های مطرح در خاورمیانه است. نمایشگاه از تاریخ ۵ تا ۸ خرداد در جزیره کیش برگزار می شود. این نمایشگاه، تمرکز بر ورزش و تجهیزات ورزشی دارد. در ادامه درباره اهمیت نمایشگاه بین المللی ورزش و مزیت های شرکت در این نمایشگاه صحبت می کنیم.

معرفی نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی ایران

این نمایشگاه به صورت تخصصی در زمینه ورزش و تناسب اندام فعالیت می کند و بازدید از آن برای عموم آزاد است. نمایشگاه تجهیزات ورزشی می تواند فضای خوبی برای تاجر های تجهیزات ورزشی و سلامت باشد، که با حضور در آن با تکنولوژی روز دنیا آشنا شوند.

در این نمایشگاه، اکثر شرکت های داخلی و خارجی شرکت می کنند، که فضایی خیلی خوب برای انتقال اطلاعات بین شرکت های مختلف و شناخت رقبا است.

فضای نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی ایران

اهمیت این نمایشگاه برای صنعت ورزش ایران

این نمایشگاه تلاش می کند در ایران، خاورمیانه و دنیا، باعث توسعه صنعت ورزش شود. در این نمایشگاه، برند ها و مارک های مختلف، محصولات خود را به نمایش می گذارند که باعث ایجاد نو آوری در این صنعت می شود. 

اهمیت دیگر این نمایشگاه، ایجاد انجمن و انتشار فناوری است. در این انجمن ها، تاجران کنار هم جمع شده و در زمینه صنعت ورزش و تناسب اندام صحبت می کنند.

بخش های مختلف نمایشگاه

گروه های مختلفی در نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی محصولات خود را نمایش می دهند، که در ادامه نام برده ایم:

  • لوازم مربوط به باشگاه
  • تجهیزات تناسب اندام خانگی
  • تجهیزات تناسب اندام برای افراد معلول و مسن
  • تجهیزات تناسب اندام تجاری
  • تجهیزات ورزش های هوازی
  • محصولات سلامتی هوشمند
  • کفش و لباس ورزشی
  • تغذیه ورزشی
  • تجهیزات هنر های رزمی

بازدید از نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

مزایای شرکت در این نمایشگاه برای غرفه داران

از مهمترین مزیت های این نمایشگاه، برند سازی محصولات با استفاده از تبلیغات درست است. با این روش می توانید، به بهترین شکل محصولات خود را به افراد خارجی معرفی کنید و مشتریان بین المللی برای محصولات خود پیدا کنید. 

برند های حاضر در نمایشگاه می توانند در سالن های نمایشگاه، غرفه سازی کنند و در این غرفه ها محصولات خود را تبلیغ کنند. غرفه داران نمایشگاه می توانند با تبلیغات درست، محصولات را به تاجر های دیگر و همچنین بازدید کنندگان معرفی کنند. با غرفه سازی درست و استفاده از نام برند در تمامی قسمت های غرفه، فرصت های سرمایه گذاری خوبی برای تاجران درست می شود.

نت کیش ارائه دهنده خدمات رزرو تور نمایشگاهی، نمایشگاه تجهیزات ورزشی

نت کیش به عنوان یک آژانس هواپیمایی می تواند رزرو تور نمایشگاه تجهیزات ورزشی را با تخفیفات بسیار خوبی برای شما انجام دهد. اگر قصد شرکت در نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی ایران کیش را دارید، برای مشاهده اطلاعات و رزرو تور نمایشگاهی می توانید به قسمت رزرو تور های نمایشگاهی کیش سر بزنید تا با تعداد روز ها، هتل ها و قیمت تور ها بیشتر آشنا شوید و همچنین می توانید برای مشاوره رایگان، با نت کیش تماس بگیرید.

شماره تماس با نت کیش

۹۱۰۳۱۸۸۰– ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵