بازار پادنا کیش | مرکز خرید وسایل خانه

بازار پادنا کیش در محل دامون، خیابان بلوار، میان میدان هرمز و خلیج فارس قرار دارد. (شماره تماس: ۰۷۶۴۴۴۲۲۵۵۹). بازار پادنا کیش یک بازار اداری، نمایشگاهی است که بیشتر در زمینه مبلمان فعالیت می کند و ۵۶ غرفه نمایشگاهی و ۴۸ واحد اداری دارد. در ادامه با معماری بازار پادانا بیشتر آشنا می شوید و از ساعت کاری بازار پادانا مطلع می شوید.

معرفی بازار پادنا کیش

یکی از بازار های عالی در جزیره کیش بازار پادنا کیش است. این بازار در سال ۱۳۹۰ در زمینی به وسعت ۱۳ هزار متر مربع ساخته شده است. بازار پادنا در بین اهالی کیش خیلی پرطرفدار است و افراد زیادی برای خرید لوازم منزل به این بازار مراجعه می کنند. بازار پادنا یک پارکینگ خیلی بزرگ دارد که به صورت رایگان می توانید از آن استفاده کنید. دکوراسیون بازار پادنا خیلی شیک و منحصر به فرد است و به همین دلیل طرفداران زیادی را دارد.

بازار پادنا در جزیره کیش

معماری بازار پادنا کیش

نمای بیرونی بازار پادنا به شکل مثلث طراحی شده که ظاهر زیبایی به این بازار داده است. فضای داخلی این بازار خیلی مرتب و دقیق است. در داخل آن از آسانسور ها و پله برقی ها برای جا به جایی راحت تر بازدید کنندگان در بین طبقات استفاده شده است. اگر به لوازم خانگی و به خصوص مبلمان علاقه دارید بازدید از این بازار را در جزیره کیش از دست ندهید.

معماری بازار پادنا

غرفه های خرید بازار پادنا کیش

در بازار پادنا کیش لوازم خانگی، مبلمان و پرده به فروش می رسد. در این بازار از بهترین برند های دنیا انواع لوازم خانگی را می توانید پیدا کنید. اگر علاقه به مبلمان و لوازم خانگی برند دارید بهترین انتخاب برای شما بازار پادنا است. به طور معمول دو دسته از افراد برای خرید به بازار پادنا می روند. افرادی که قصد تعویض دکوراسیون منزل را دارند، افرادی قصد خرید جهیزیه را دارند. شما به هر منظوری که وارد این بازار شوید دست خالی از آن خارج نمی شوید.

غرفه های بازار پادنا کیش

مکان های تفریحی اطراف بازار پادنا کیش

موقعیت قرار گیری بازار پادنا کیش به صورتی است که توریست های زیادی در مسیر خود از کنار این بازار رد می شوند. به همین دلیل در اکثر اوقات از یان بازار بازدید می کنند. بازار پادنا با بیشتر مکان های دیدنی و تفریحی کیش فاصله کمی دارد. در ادامه نزدیک ترین مکان های دیدنی و تفریحی کیش، به بازار پادنا را قرار داده ایم.

  • اسکله بزرگ تفریحی کیش
  • کلوپ سی من کیش
  • شهر زیر زمینی کاریز کیش
  • درخت سبز کیش

ورودی بازار پادنا جزیره کیش

هتل های نزدیک بازار پادنا کیش

در نزدیکی بازار پادنا کیش هتل های خوبی وجود دارد که شما می توانید هر کدام از آن ها را برای اقامت در جزیره انتخاب کنید. در ادامه برخی از هتل های نزدیک بازار پادنا را نام برده ایم:

  • هتل گلدیس کیش
  • هتل فانوس کیش
  • هتل آفتاب شرق کیش

آدرس و لوکیشن بازار تخصصی پادنا جزیره کیش

ساعت کاری بازار پادنا کیش

این بازار به صورت هر روزه در دو شیفت از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۳ ظهر و همچنین از ساعت ۱۶ عصر تا ۲۳ شب در حال خدمت رسانی به مشتریان و بازدید کنندگان عزیز است. 

شماره تلفن بازار پادنا کیش: ۰۷۶۴۴۴۲۲۵۵۹

آدرس و لوکیشن بازار پادنا کیش

بازار پادنا کیش در محل دامون، خیابان بلوار، میان میدان هرمز و خلیج فارس واقع شده است. شما می توانید از نقشه زیر برای رفتن به بازار پادنا استفاده کنید.

برای اطلاع از لیست بازارها و مراکز خرید کیش اینجا کلیک کنید