کلبه هور کیش

کلبه هور کیش

کلبه هور کیش یکی از متفاوت ترین ساحل های جزیره کیش ساحل کلبه هور است که در قسمت غربی جزیره واقع شده است و در طول سال توریست های زیادی از آن بازدید می کنند. پیشنهاد می کنیم در تور کیش خود از کلبه هور کیش دیدن نمایید.

تور کیش |پارک آهوان کیش

کلبه هور کیش چیست

این ساحل صخره ای است و به همین دلیل برخورد امواج با آن صحنه های بسیار زیبایی را ایجاد می کند. در بازدید از کلبه هور شما می توانید از برخورد آب به این صخره ها عکس های جذابی بگیرید. با نشستن در این ساحل شما می توانید معنای واقعی آرامش را در این ساحل زیبای جزیره کیش تجربه کنید. این ساحل از فضای شهر دور است اگر علاقه به یک مکان آرام برای استراحت ذهن و دقایقی آرامش ناب را دارید رفتن به کلبه هور کیش را به شما پیشنهاد می کنیم.

دلیل نام گذاری کلبه هور کیش چیست

کلبه هور در واقع نوعی ساحل صخره ای می باشد که در گذشته در این مکان کلبه هایی برای استراحت کردن ماهیگیران در این ساحل ساخته می شده است. به همین دلیل نام این مکان را کلبه هور کیش نامیده اند.

کلبه هور کیش

امکانات کلبه هور کیش چیست

در کلبه هور جزیره کیش امکانات زیادی برای رفاه توریست هایی که هر ساله از این مکان بازدید می کنند قرار داده شده است. از جمله این امکانات می توان به آلاچیق های چوبی زیبا، نیمکت، باربیکیو، اجاق خورشیدی، نور افکن و … اشاره کرد.

همچنین در این ساحل زیبا امکانات تفریحی نیز وجود دارد که در صورت تمایل می توانید از آن ها استفاده کنید. در ادامه برخی از امکانات تفریحی و جاهای خاص دیدنی که در ساحل هور کیش وجود دارد را نام برده ایم تا در بازدید از کلبه هور از جاذبه های گردشگری نیز دیدن نمایید:

لنج به گل نشسته کلبه هور کیش

مجسمه کلبه هور کیش

سایت غواصی کلبه هور کیش

اسب سواری در ساحل هور کیش

ایستگاه کرایه دوچرخه در ساحل هور کیش

غار ساحل هور کیش

ماهیگیری در ساحل هور کیش

مجسمه کلبه هور کیش

مکان های دیدنی اطراف کلبه هور کیش

ساحل هور کیش یک جاذبه گردشگری بسیار جذاب است و می توانید ساعاتی را در آن به لذت بگذرانید. بعد از بازدید از کلبه هور کیش می توانید به یکی از مکان های دیدنی دیگری که در نزدیکی این ساحل وجود دارد رفته و بازدیدی نیز از آن ها داشته باشید. در ادامه برخی از مکان های دیدنی نزدیک به کلبه هور کیش را برای شما نام برده ایم:

ساحل کایت کی کیش

کشتی یونانی کیش

شهر زیرزمینی کاریز کیش

قلعه جنی کیش

باغ نخل کیش

ساحل هور کیش

هتل های نزدیک کلبه هور کیش

هتل محل اقامت یکی از مهمترین عوامل در تور کیش است. شما می توانید با انتخاب یک هتل که نزدیک به ساحل هور کیش باشد علاوه بر نزدیکی به این ساحل جذاب به نقاط دیدنی دیگری که در بالا نام بردیم نیز نزدیک باشید و سفر خود بیشترین لذت را ببرید. در ادامه برخی از هتل های نزدیک کلبه هور جزیره کیش را برای شما نام برده ایم:

هتل فانوس کیش

هتل خاتم کیش

هتل امیرکبیر کیش

هتل ترنج کیش

کلبه هور جزیره کیش

برای رزرو هر کدام از این هتل ها می توانید با نت کیش تماس بگیرید.

شماره تماس نت کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ساعات بازدید کلبه هور کیش

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و در هر روز از هفته برای بازدید از ساحل هور کیش بروید و از منظره زیبای آن لذت ببرید. 

آدرس کلبه هور کیش

کلبه هور کیش در قسمت غربی جزیره کیش در بزرگراه خلیج فارس، خیابان جهان، میدان هور بروی واقع شده است. برای رفتن به این مکان شما می توانید از نقشه زیر استفاده کنید.

برای اطلاع از لیست مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری کیش اینجا کلیک کنید

لحظه آخری، دلت هوس سفر کرده؟ دنبال هتل یا اقامتگاه هستی؟ دلت می خواد که بهترین قیمت رو لحظه آخری دریافت کنی و یه سفر هیجان انگیز داشته باشی؟ دنبال بلیت لحظه آخری می گردی؟ وسوسه شدی لحظه آخری یک تور جذاب ثبت نام کنی؟ خب چرا دست دست میکنی و همه چیز رو به لحظات آخر واگذار کردی؟!

از همین امروز اقدام کن…

اطلاعات تمام این خدمات لحظه آخری در دست ماست! 

ما بهترین تورهای لحظه آخری رو ارائه میکنیم!

میخوای بیشتر بدونی؟ حتما تماس بگیر:

۹۱۰۳۱۸۸۰- ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایجاد شده با توسط تیم تور لحظه آخری کیش