جت اسکی در کیش

یکی از تفریحات پر هیجان در کیش، جت اسکی است. در بیشتر اسکله های کیش، خدمات مربوط به جت اسکی ارائه می شود. در این متن تصمیم داریم شما را بیشتر با جت اسکی آشنا کرده و قوانین استفاده از جت اسکی در کیش را توضیح دهیم.

جت اسکی در کیش چیست

یکی از به یادماندنی ترین تفریحات دریایی در جزیره کیش جت اسکی کیش است. جت اسکی در واقع نوعی قایق موتوری است که با فرمان دو طرفه هدایت می شود. سرعت جت اسکی با استفاده از گاز و ترمز روی دسته های فرمان تنظیم می شود و به راحتی می توانید سوار بر آن شوید. شما می توانید به همراه همسفر خود سوار بر جت اسکی شده و از موتور سواری بر روی آب های دریا لذت ببرید.

البته قبل از سوار شدن بر جت اسکی مربیان مربوطه آموزش های لازمه را به شما خواهند داد. همه افراد با هر سن و جنسیتی می توانند از این تفریح در جزیره کیش استفاده کنند.

جت اسکی در کیش کجا است

در جزیره کیش جت اسکی در کلوپ های دریایی اجاره داده می شود. در این کلوپ ها معمولا رختکن ها و کمد هایی وجود دارد که شما پیش از سوار شدن به جت اسکی می توانید وسایل خود را درون کمد ها قرار دهید. دوش های حمام نیز در این کلوپ ها وجود دارد تا بعد از اتمام تایم جت اسکی، برای تمیز شدن خود و تعویض لباس هایتان می توانید از دوش حمام استفاده کنید. به همین دلیل اگر قصد استفاده از جت اسکی در کیش را دارید حتما حوله و لباس اضافی با خود ببرید. جت اسکی کیش را می توانید در اسکله های زیر اجاره کنید:

✔اسکله بزرگ تفریحی کیش

✔اسکله دامون کیش

✔اسکله سیمرغ کیش

✔اسکله مرجان کیش

جت اسکی سواری در کیش

هزینه جت اسکی در کیش

با استفاده از زمان استفاده از جت اسکی مبلغ این تفریح مشخص می شود. البته در قیمت کرایه جت اسکی نوع دستگاه نیز تاثیر زیادی دارد که به سه نوع ۷۰۰، ۱۴۰۰، ۱۷۰۰ CC وجود دارند. همچنین از دیگر عوامل تاثیر گذار در هزینه جت اسکی مربوط به قدرت جت اسکی و تعداد افرادی که امکان سوار شدن بر آن را دارند، است. به صورت کلی می توان گفت هزینه سوار شدن به جت اسکی از ۱۹۵ تومن شروع و تا ۶۵۰ هزار تومن می رسد.

هزینه جت اسکی سواری

ظرفیت جت اسکی در کیش 

از جت اسکی شما می توانید به صورت تک نفره و یا با یک همراه به صورت دو نفره استفاده کنید. این ورزش قابل استفاده برای آقایان و بانوان است و حتی نوجوانان نیز می توانند از آن استفاده کنند.

زمان جت اسکی در کیش چقدر است

زمان استفاده از جت اسکی متفاوت است و با توجه به بلیط شما می تواند از ۱۵ دقیقه تا ۶۰ دقیقه تغییر کند. شما می توانید بلیط جت اسکی خود را به صورت ۱۵ دقیقه ای، ۳۰ دقیقه ای ، ۴۵ دقیقه ای و ۶۰ دقیقه ای رزرو کنید. در زمان مشخص شده شما می توانید هر چقدر که می توانید از این وسیله استفاده کرده و بر روی آب های خلیج گردش کنید.

جت اسکی سواری

قوانین استفاده از جت اسکی در کیش چیست

بیشتر از ۲ نفر اجازه سوار شدن بر جت اسکی را ندارند.

پیش از سوار شدن بر جت اسکی باید قرار داد مربوطه را امضا کنید.

افراد زیر ۲۰ سال باید با همراه به جت اسکی در کیش سوار شوند.

محدوده جت اسکی سواری در دریا حدود ۱۰۰ متر در اسکله است.

حتما باید جلیقه نجات بر تن کنید.

سرعت جت اسکی باید روی سرعت مجاز تنظیم کنید.

انجام حرکات آکروباتیک ممنوع است و نباید انجام دهید.

نزدیک شدن به جت اسکی های دیگر در دریا ممنوع است و در صورت نزدیکی باید سرعت خود را کاهش دهید.

افراد سنگین وزن اجازه داشتن همراه در جت اسکی سواری را ندارند.

جت اسکی کیش

رزرو جت اسکی در نت کیش

خیل از افراد علاقه دارند در تور کیش خود جت اسکی را تجربه کنند. اگر شما نیز علاقه مند به جت اسکی هستید  بلیط جت اسکی کیش را می توانید از طریق نت کیش با بهترین قیمت رزرو کنید.

۰۷۶۴۴۴۶۱۱۵۸

برای اطلاع از لیست تفریحات دریایی کیش اینجا کلیک کنید