کیبل اسکی در کیش - تور کیش

کیبل اسکی در کیش

کیبل اسکی در کیش

کیبل اسکی در کیش

کیبل اسکی کیش مجموعه کیبل اسکی کیش شامل دفتر رزرواسيون، امكانات كامل رختكن و دوش، سكوي شروع، اتاق آموزش و فروشگاه لوازم و تجهيزات ورزشي مخصوص كيبل اسكي، رستوران و كافي شاپ مي باشد و مکانی بینظیر برای لذت بردن از ورزش های آبی کیش و تفریحات دریایی کیش می باشد. در ادامه عکس های کیبل اسکی کیش را مشاهده می نمایید.
4.3127

کیبل اسکی کیش ( کابل اسکی کیش )

یکی از پرطرفدارترین تفریحات کیش می باشد که درصد زیادی از کسانی که از تور کیش استفاده می کنند، از آن بهره می برند.

کیبل اسکی کیش با طولی برابر 860 متر و عرض 160 متر با 5 برجی که در آب نصب شده است، بزرگترين كيبل اسكي جهان تا سال 95 و نخستين سايت اسكي روي آب خاورميانه  محسوب می گردد و امكان سرويس دهي همزمان به 12 نفر را دارا می باشد.

چنانچه در تور کیش به دنبال استفاده از کیبل اسکی کیش می باشید، با ما در ارتباط باشید.

 کیبل اسکی کیش

مجموعه کیبل اسکی کیش شامل دفتر رزرواسيون، امكانات كامل رختكن و دوش، سكوي شروع، اتاق آموزش و فروشگاه لوازم و تجهيزات ورزشي مخصوص كيبل اسكي، رستوران و كافي شاپ مي باشد و مکانی بینظیر برای لذت بردن از ورزش های آبی کیش و تفریحات دریایی کیش می باشد.

در ادامه عکس های کیبل اسکی کیش را مشاهده می نمایید.

مطالب مرتبط :
جت اسکی در کیش

جت اسکی در کیش

جت اسکی کیش یکی از پرطرفدارترین تفریحات کیش می باشد که درصد زیادی از کسانی که از تور کیش استفاده می کنند، از آن بهره می برند. جزیره کیش با توجه به شرایط آب و هوایی خاص و وجود دریای خلیج فارس، ظرفیت بسیار مناسبی را برای استفاده از جت اسکی کیش دارا می باشد. چنانچه در تور کیش به دنبال استفاده از جت اسکی کیش می باشید، با ما در ارتباط ...
مشاهده

ارسال نظرات/سوالات