تنیس در کیش

(آدرس زمین تنیس در کیش: جاده کرانه، بلوار المپیک).مجموعه ورزشی المپیک کیش یک مجموعه کامل است که شامل زمین های تنیس نیز می شود. تنیس در کیش معمولا در این زمین ها انجام می شود. اما برخی از هتل های جزیره در امکانات ورزشی خود زمین تنیس هم احداث کرده اند. در ادامه درباره زمین های تنیس کیش در مجموعه ورزشی المپیک، زمین تنیس هتل مارینا کیش، زمین تنیس هتل داریوش کیش و … توضیح داده ایم.

درباره ی تنیس در کیش

در جزیره کیش زمین های مختلفی برای ورزش تنیس وجود دارد. در سفر به این جزیره می توانید دقایقی را به ورزش تنیس بپردازید. اکثر افراد علاقه دارند حتی برای یک بار هم که شده ورزش تنیس را تجربه کنند. از آنجایی که کیش، جزیره توریستی است؛ در این جزیره حدود ۱۴ زمین تنیس برای استفاده توریست ها و کیشوند ها احداث شده است. در ادامه به صورت کامل درباره این زمین ها توضیح داده ایم.

آشنایی با زمین های تنیس در کیش

زمین تنیس هتل مارینا کیش

هتل مارینا پارک کیش یکی از هتل های ۵ ستاره در جزیره کیش است که دارای امکانات زیادی است. یکی از بهترین امکانات ورزشی هتل مارینا پارک کیش، زمین تنیس است. در این هتل ۲ زمین تنیس وجود دارد. شما با وارد شدن به زمین تنیس مارینا با زمینی پر از توپ و خاکی رو به رو می شوید. در این مکان مربیان ماهر آماده ی آموزش به شما هستند. می توانید در این زمین دقایقی پر تکاپو در عین حال لذت بخش را سپری کنید.

زمین تنیس هتل مارینا کیش

زمین تنیس هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش یکی دیگر از هتل های ۵ ستاره کیش است که دارای معماری ایرانی و شبیه به تخت جمشید دارد. در این هتل برای رفاه مسافران امکانات زیادی در نظر گرفته شده است که یکی از آن ها زمین تنیس است. زمین تنیس این هتل، یکی از زمین تنیس های اختصاصی جزیره کیش است که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. 

زمین تنیس هتل داریوش کیش

اگر به ورزش تنیس علاقمند هستید. می توانید برای سفر به کیش از تور های زیر رزرو کنید.

زمین تنیس المپیک کیش

دهکده المپیک کیش یکی از مکان های دیدنی جزیره به شمار می آید. این دهکده فضای خیلی عالی برای ورزش تنیس آماده کرده است. مجموعه زمین های تنیس کیش با مساحت حدود ۱۲.۰۰۰ مترمربع، دارای ۸ زمین خاکی، ۴ زمین هارد کورت و ۲ زمین اختصاصی بانوان است.

شما می توانید با کمترین زمان، ورزش تنیس را در این مجموعه تجربه کنید. این زمین های تنیس خیلی مجهز هستند. سالانه در آن ها تعداد زیادی مسابقات تنیس در سطح فیوچرز انجام می شود. این زمین ها برای استفاده افراد مبتدی و حرفه ای مناسب است.

زمین تنیس المپیک کیش

هزینه تنیس در کیش

برای ورزش تنیس تجهیزات ارزان قیمتی نیاز دارید که شامل دو راکت تنیس و یک توپ نمدی است. شما می توانید این وسایل را با قیمت خیلی مناسبی در جزیره کیش خریداری کنید. اگر شما در تور کیش هتل های داریوش یا مارینا شرکت کرده اید امکان استفاده از زمین های تنیس این هتل ها به صورت رایگان را دارید. اما اگر تصمیم دارید به زمین های تنیس مجموعه ورزشی المپیک بروید باید هزینه ورودی را بپردازید.

هزینه های تنیس در جزیره کیش

نکات ایمنی در ورزش تنیس

تنیس در واقع نوعی ورزش هوازی و استقامتی است. باید پیش از شروع بازی حتما بدنتان را گرم نمایید تا دچار گرفتگی عضلات نشوید. برای بازی از کفش مناسب ورزشی استفاده کنید. زمین تنیس، خاک رس است و حرکت در آن کمی سخت است. بهتر است در طول بازی مراقبت کنید تا آسیب به مچ دست، قوزک پا و زانو شما نرسد.

نکات ایمنی در ورزش تنیس

برای اطلاع از لیست تفریحات کیش اینجا کلیک کنید