تنیس در کیش

تنیس در کیش

تنیس در کیش در مجموعه زمین های تنیس کیش که در مجموعه ورزشی المپیک کیش واقع گردیده است، انجام می گردد. مجموعه زمین های تنیس کیش با مساحت حدودا ۱۲.۰۰۰ مترمربع دارای ۸ زمین خاکی و ۴ زمین هارد کورت، ۲ زمین اختصاصی بانوان می باشد. در تور کیش می توانید از زمین های تنیس در کیش نیز استفاده نمایید.

تور کیش |آکواریوم کیش

درباره ی تنیس در کیش

در جزیره کیش زمین های مختلفی برای ورزش تنیس وجود دارد که در سفر خود به این جزیره می توانید از این زمین ها استفاده کرده و دقایقی را به تنیس بگذرانید. اکثر افراد علاقه دارند حتی برای یک بار هم که شده ورزش تنیس را تجربه کنند. در جزیره کیش به تعداد ۱۴ زمین تنیس در کیش وجود دارد که در ادامه در رابطه با آن ها توضیحات کاملی داده ایم.

درباره ی تنیس در کیش

زمین تنیس هتل مارینا کیش

هتل مارینا پارک کیش یکی از هتل های ۵ ستاره در جزیره کیش است که دارای امکانات زیادی می باشد. این هتل دو زمین تنیس دارد. شما با وارد شدن به زمین تنیس مارینا با زمینی پر از توپ و خاکی رو به رو می شوید که مربیان ماهری در آن آماده ی آموزش به شما و همراهی شما هستند. شما می توانید در این زمین دقایقی پر تکاپو در عین حال لذت بخش را سپری کنید.

زمین تنیس هتل مارینا کیش

زمین تنیس هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش یکی دیگر از هتل های ۵ ستاره کیش می باشد که دارای معماری ایرانی و شبیه به تخت جمشید دارد. در این هتل برای رفاه مسافران امکانات زیادی در نظر گرفته شده است که یکی از آن ها زمین تنیس است. زمین هتل این تنیس یکی از زمین تنیس های اختصاصی جزیره کیش می باشد که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. 

اگر به ورزش تنیس علاقه مند هستید می توانید در سفر کیش خود یکی از این هتل ها را رزرو کنید تا دسترسی راحتی به زمین تنیس در کیش داشته باشید.

زمین تنیس هتل داریوش کیش

برای رزرو هر کدام از این هتل ها می توانید با نت کیش تماس بگیرید.

شماره تماس نت کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

زمین تنیس المپیک کیش

دهکده المپیک کیش یکی از مکان های دیدنی جزیره به شمار می آید. این دهکده فضای بسیار عالی برای ورزش تنیس آمده کرده است که می توانید با کمترین زمان ورزش تنیس را در این مجموعه تجربه کنید. این زمین های تنیس بسیار مجهز هستند و سالانه در آن ها تعداد زیادی مسابقات تنیس در سطح فیوچرز انجام می شود. شما چه در تنیس مبتدی باشید چه حرفه ای می توانید از این زمین ها برای انجام ورزش تنیس استفاده کنید.

زمین تنیس المپیک کیش

هزینه تنیس در کیش

برای ورزش تنیس تجهیزات بسیار ارزان قیمتی نیاز دارید که شامل دو راکت تنیس و یک توپ نمدی است. شما می توانید این وسایل را با قیمت بسیار مناسبی در جزیره کیش خریداری کنید. اگر شما در هتل های داریوش یا مارینا اقامت داشته باشید می توانید به صورت رایگان از زمین های تنیس آن ها استفاده کنید ولی اگر قصد رفتن به زمین تنیس المپیک دارید باید بابت آن هزینه ورودی پرداخت کنید که هزینه زیادی نیست و ارزش یک بار امتحان را دارد.

تنیس در جزیره کیش

نکات ایمنی در ورزش تنیس

تنیس در واقع نوعی ورزش هوازی و استقامتی می باشد که باید پیش از شروع بازی حتما بدنتان را گرم نمایید تا دچار گرفتگی عضلات نشوید. برای بازی از کفش مناسب ورزشی استفاده کنید. حرکت در زمین خاک رس تنیس در کیش سخت است پس در طول بازی مراقب حرکات خود باشید تا آسیبی به بدن خود وارد نکنید و مچ دست، قوزک پا و زانو شما دچار آسیب نشود.

نکات ایمنی در ورزش تنیس

برای اطلاع از لیست تفریحات کیش اینجا کلیک کنید

لحظه آخری، دلت هوس سفر کرده؟ دنبال هتل یا اقامتگاه هستی؟ دلت می خواد که بهترین قیمت رو لحظه آخری دریافت کنی و یه سفر هیجان انگیز داشته باشی؟ دنبال بلیت لحظه آخری می گردی؟ وسوسه شدی لحظه آخری یک تور جذاب ثبت نام کنی؟ خب چرا دست دست میکنی و همه چیز رو به لحظات آخر واگذار کردی؟!

از همین امروز اقدام کن…

اطلاعات تمام این خدمات لحظه آخری در دست ماست! 

ما بهترین تورهای لحظه آخری رو ارائه میکنیم!

میخوای بیشتر بدونی؟ حتما تماس بگیر:

۹۱۰۳۱۸۸۰- ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایجاد شده با توسط تیم تور لحظه آخری کیش