پلاژ آقایان در کیش

پلاژ آقایان در کیش

پلاژ آقایان در کیش بخشی از مجموعه ورزشهای ساحلی آقایان به مساحت تقریبی ۱۰.۰۰۰ متر مربع است . علاوه بر پلاژ آقایان، شامل ۳ باب زمین والیبال ساحلی، یک باب زمین فوتبال ساحلی، امکانات قایق پارویی، دوش های سر پوشیده و رختکن می باشد. شما می توانید در تور کیش خود از پلاژ آقایان در کیش استفاده کنید.

تور کیش |پلاژ آقایان در کیش

شنا در پلاژ آقایان در کیش

شاید برای شما سوال باشد که وقتی شنا در تمامی سواحل خلیج برای آقایان آزاد است چه دلیلی برای رفتن به پلاژ آقایان در کیش وجود دارد؟ باید بگوییم که در پلاژ شما می توانید با خیالی راحت تر به شنا بپردازید. در این پلاژ همانند تمام جهان عمق های مختلف دریا علامت گذاری شده اند و می توانید با خیالی آسوده در عمقی که می خواهید شنا در آب های آزاد را تجربه کنید.

همچنین در این مکان بخش های مخصوصی برای آفتاب گرفتن در نظر گرفته شده است که بعد از شنا می توانید در این مکان ها دراز کشیده و آفتاب بگیرید. همچنین در پلاژ ها امکانات رفاهی کاملی وجود دارد که در ساحل های آزاد به این امکانات دسترسی نخواهید داشت. در ادامه برخی از امکانات رفاهی پلاژ را برای شما نام برده ایم. در جزیره کیش برای بانوان عزیز نیز پلاژ مخصوصی در نظر گرفته شده است که برای رفتن به این مکان می توانید روی لینک پلاژ بانوان در کیش کلیک نمایید.

 پلاژ آقایان در کیش

امکانات پلاژ آقایان در کیش

در پلاژ آقایان کیش تمامی موارد مورد نیاز برای امنیت و رفاه کاربران تعبیه شده است تا افراد بتوانند ساعات خوشی را در این مکان بگذرانند. پیشنهاد می کنیم حتما در سفر خود به جزیره زیبای کیش پلاژ را تجربه نمایید و ساعاتی از سفر خود را به این مکان اختصاص دهید. در ادامه برخی از امکانات پلاژ آقایان در کیش را برای شما نام برده ایم:

کمد لباس اختصاصی

ماساژ

رختکن

فود پلاژ

رستوران

بوفه مواد غذایی

دوش آب شیرین

پلاژ آقایان در جزیره کیش

تفریحات پلاژ آقایان در کیش

در پلاژ آقایان کیش علاوه بر امکانات بهداشتی که وجود دارد ورزش های بسیار جذابی نیز برگذار می شود که با رفتن به این مجموعه شما می توانید از آن نیز استفاده کنید. برخی از تفریحات در پلاژ کیش شامل موارد زیر می باشد:

جت اسکی در کیش

غواصی

اسکی روی آب

قایق بادبانی و پارویی

هندبال ساحلی

والیبال ساحلی

اتاق ماساژ

فوتبال ساحلی

امکانات پلاژ کیش

مکان های دیدنی نزدیک به پلاژ آقایان در کیش

در نزدیکی پلاژ آقایان کیش مکان های تفریحی دیگری نیز وجود دارد که می توانید از این مکان ها نیز بعد از پلاژ دیدن نمایید. در این قسمت از مقاله برخی از مکان های دیدنی نزدیک پلاژ در کیش را برای شما نام برده ایم:

اسکله بزرگ تفریحی کیش

پارک کیبل اسکی کیش

آبنمای موزیکال آوای خلیج فارس کیش

قلعه وحشت کیش

شهربازی هایلند کیش

کارتینگ کیش

بولینگ مریم کیش

پلاژ در جزیره کیش

هتل های نزدیک به پلاژ آقایان در کیش

در نزدیکی پلاژ آقایان هتل هایی وجود دارد که اگر برای آفتاب گرفتن و استفاده از پلاژ به جزیره کیش سفر کرده اید پیشنهاد می کنیم در هتل های نزدیک پلاژ آقایان کیش اقامت داشته باشید و یکی از هتل هایی که در ادامه نام برده ایم را رزرو نمایید:

هتل آبادگران کیش

هتل تعطیلات کیش

هتل ستاره طلایی کیش

هتل ارم کیش

هتل شایان کیش

هتل داریوش کیش

پلاژ کیش

برای رزرو هر کدام از این هتل ها می توانید با نت کیش تماس بگیرید.

شماره تماس نت کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ساعت کار پلاژ آقایان در کیش

ساعت کاری پلاژ آقایان در کیش در شش ماه اول سال در ساعت ۹ صبح تا ۱۷.۳۰ دقیقه است و در شش ماه دوم سال از ساعت ۹ صبح تا ۱۸.۳۰ دقیقه می باشد.

شماره تلفن پلاژ آقایان در کیش: ۰۷۶۴۴۴۵۰۶۷۱

آدرس پلاژ آقایان در کیش

پلاژ آقایان در کیش در خیابان فردوسی، انتهای بلوار هنر واقع شده است. برای رفتن به این پلاژ می توانید از نقشه زیر استفاده کنید.

برای اطلاع از لیست تفریحات کیش اینجا کلیک کنید

لحظه آخری، دلت هوس سفر کرده؟ دنبال هتل یا اقامتگاه هستی؟ دلت می خواد که بهترین قیمت رو لحظه آخری دریافت کنی و یه سفر هیجان انگیز داشته باشی؟ دنبال بلیت لحظه آخری می گردی؟ وسوسه شدی لحظه آخری یک تور جذاب ثبت نام کنی؟ خب چرا دست دست میکنی و همه چیز رو به لحظات آخر واگذار کردی؟!

از همین امروز اقدام کن…

اطلاعات تمام این خدمات لحظه آخری در دست ماست! 

ما بهترین تورهای لحظه آخری رو ارائه میکنیم!

میخوای بیشتر بدونی؟ حتما تماس بگیر:

۹۱۰۳۱۸۸۰- ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایجاد شده با توسط تیم تور لحظه آخری کیش