تور کیش هتل دیدنیها پاییز ۹۶

توضیحات اولیه تور

تور کیش هتل دیدنیها مهر آبان آذر ۹۶

تور کیش هتل دیدنیها پاییز ۹۶ شامل پکیج های مختلف تور کیش در هتل دیدنیها کیش می باشد که در ماه های مهر، آبان و آذر ۹۶ برگزار می گردد. قیمت تور کیش هتل دیدنیها پاییز ۹۶ بسته به خدمات تور کیش و مدت اقامت، کاملا متفاوت می باشد. شما می توانید بهترین قیمت هتل های کیش، تور لحظه آخری کیش و تور ارزان کیش را بصورت روزانه از سایت تور کیش تهیه نمایید.

تماس بگیرید
تور کیش هتل دیدنیها پاییز ۹۶
این سفر در یک نگاه
اقامت
تعداد وعده غذایی
محل حرکت
زمان حرکت
وسیله نقلیه
مدت کل تور
لوازم سفر
توضیحات
اطلاعات تور

هتل دیدنیها کیش پاییز ۹۶

 هتل دیدنیها کیش یکی از هتل های ۳ ستاره کیش می باشد که دارای حدود ۳۰ سوییت می باشد و در فاصله حدودا ۲۰ دقیقه ای از فرودگاه بین الملی کیش قرار دارد. هتل دیدنیها کیش به شکل سوییت و ویلای ساخته شده است و در جاده جهان بعد از بازار مرجان کیش واقع شده است. هتل دیدنیها کیش جز هتل های ۳ ستاره تاپ کیش محسوب می گردد که امکاناتی نظیر ترانسفر رفت و برگشت رایگان به فرودگاه و بازار، اینترنت  رایگان، رستوران با موزیک زنده، خدمات شستشو و خشکشویی (لاندری )، سرویس رسانی به اتاقها، ۲۰% تخفیف ناهار، ۳۰% تخفیف کافی شاپ، ۲۰% تخفیف پینت بال را دارا می باشد. چنانچه قصد استفاده از تور کیش هتل دیدنیها را دارید و میخواهید بیشتر از این هتل بدانید، اینجا کلیک نمایید.

مدت تور کیش هتل دیدنیها پاییز ۹۶

تور کیش هتل دیدنیها پاییز ۹۶ حداقل به مدت ۲ شب و ۳ روز برگزار می گردد و در صورت درخواست، به تعداد شب های دلخواه قابل برگزاری می باشد.

خدمات تور کیش هتل دیدنیها پاییز ۹۶

بلیط چارتری رفت و برگشت کیش، اقامت در هتل دیدنیها کیش، ترانسفر فرودگاهی.

قیمت تور کیش هتل دیدنیها پاییز ۹۶

قیمت تور کیش هتل دیدنیها پاییز ۹۶ بسته به اینکه رزرو تور در روزهای عادی باشد یا در روزهای تعطیل، متغیر می باشد. جهت اطلاع از قیمت تور کیش هتل دیدنیها پاییز ۹۶ می توانید بصورت روزانه علاوه بر مراجع به صفحه اول سایت تور کیش، با شماره های سایت تماس بگیرید.

چنانچه بدنبال هتل دیگری برای تور کیش هستید، با ما تماس بگیرید

 

 

تور کیش هتل دیدنیها مهر ۹۶

تور کیش هتل دیدنیها مهر ۹۶ ویژه تاریخ ۱ الی ۳۰ مهر می باشد که در هتل دیدنیها کیش برگزار می گردد و از جمله پکیج های تور کیش پاییز ۹۶ محسوب می گردد.

تور کیش هتل دیدنیها آبان ۹۶

تور کیش هتل دیدنیها آبان ۹۶ ویژه تاریخ ۱ الی ۳۰ آبان می باشد که در هتل دیدنیها کیش برگزار می گردد و از جمله پکیج های تور کیش پاییز ۹۶ محسوب می گردد.

تور کیش هتل دیدنیها آذر ۹۶

تور کیش هتل دیدنیها آذر ۹۶ ویژه تاریخ ۱ الی ۳۰ آذر می باشد که در هتل دیدنیها کیش برگزار می گردد و از جمله پکیج های تور کیش پاییز ۹۶ محسوب می گردد.

 

تور کیش هتل دیدنیها پاییز 96

نحوه رزرو تور
  برای رزرو این تور ابتدا با دفتر فروش تماس بگیرید و بعد از کسب اطمینان از امکان‌پذیر بودن ثبت‌نام، رزرو خود را از طریق واریز وجه به شماره حساب رسمی دفتر انجام دهید:  

شماره تماس (خط تلفن ویژه): 02191031880 – 021

شماره همراه (پشتیبانی): 09368513555

برای مشاهده شماره کارت جهت واریز وجه اینجا کلیک کنید.

  ساعات کار دفتر فروش: شنبه تا چهار شنبه 9 صبح الی 18 و روز پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 14  
نحوه رزرو تور

جدیدترین تورها