پارک دلفین های کیش و باغ پرندگان کیش

پارک دلفین های کیش

پارک دلفین ها (دلفیناریوم) دارای بیش از ۲۱ نوع پستاندار دریایى مختلف می باشد که تحت آموزش مربیان متخصص، برای بازدیدکنندگان به هنرنمایی می پردازند. دلفین، شیر دریایى شمالى، شیر دریایى جنوبى، گربه دریایى شمالى، گراز دریایى و پنگوئن از جمله حیوانات نگهداری شونده در پارک دلفین ها می باشند. این پارک در مساحتی به اندازه ۱۰۰ هکتار تاسیس شده است. استخر های پارک دلفین ها از ۱۸۰۰۰ متر مکعب آب دریا پر شده است.

اگر در تور کیش خود می خواهید از پارک دلفین های کیش دیدن کنید می توانید بلیط آن را با قیمت مناسب از نت کیش تهیه کنید.

تور کیش | پارک دلفین ها کیش

باغ پرندگان کیش

باغ پرندگان در محوطه پارک دلفین ها قرار دارد و با دارا بودن حدود ۶۰ گونه پرنده مختلف، یکی از اصلی ترین مراکز نگهداری پرندگان و جانداران در ایران محسوب می گردد. در این مرکز حدود ۱۰ هزار پرنده نگهداری می شود. شما در ابتدای ورود به پارک پرندگان وارد می شوید و در ادامه مسیر به دلفیناریوم وارد می شوید. در این مجموعه پرندگان مختلفی از جمله پلیکان، طوطی ماکائو، توکان، شتر مرغ، لک لک، پنگوئن، قو، توکان و همین طور جانور هایی مانند کروکودیل ها نگهداری می شوند.

خبری خوشی که وجود دارد این است که به زودی به این مجموعه پرنده های دیگری نیز اضافه می شود و تعداد آن ها به ۱۰۰ هزار پرنده اضافه خواهد شد. پیشنهاد می کنیم در سفر خود حتما به این مجموعه رفته و از آن بازدید نمایید.

پارک پرندگان کیش

فضای سبز پارک دلفین های کیش

فضای سبز پارک دلفین ها دارای بیش از ۱۰۰ گونه گیاهی مختلف می باشد که بسیار زیبا و متنوع هستند. نوع گیاهان موجود در فضای سبز پارک دلفین ها متناسب با اقلیم و آب و هوای جزیره کیش می باشد.

در این پارک بیشتر از ۲۵ نوع کاکتوس مختلف وجود دارد و دیگر گیاهان موجود در این پارک می توان به اوکالیپتوس، درختان لور، بنجامین های بزرگ، گل ختمی، تکوما، جونیا پروس، سیاه نوفیلد، کهور، آکاسیا، شیشه شور، درخت های نخل و … اشاره نمود.  

باغ پرندگان کیش

مراکز تفریحی نزدیک به پارک دلفین ها و باغ پرندگان کیش

پارک دلفین های کیش و باغ پرندگان کیش در نیمه دوم سال فعالیت خود را آغاز می کند و برای ورود به آن باید بلیت تهیه نمایید. شما می توانید در این مجموعه نمایش دلفین ها، آکواریم آب شور و پارک پرندگان بازدید داشته باشید. این بازدید حدود ۴  ساعت طول می کشد. اگر قصد دارید بعد از این بازدید به مراکز تفریحاتی دیگر کیش رفته و از آن ها نیز بازدید داشته باشید می توانید از موارد زیر که با پارک دلفین های کیش نزدیک است انتخاب کنید:

اسکله بزرگ تفریحی کیش

برج ایفل کیش

شهر تاریخی حریره کیش

پارک ساحلی کیش

خانه ایران جزیره کیش

پارک دلفین کیش

هتل های نزدیک به پارک دلفین ها و باغ پرندگان کیش

در نزدیکی پارک دلفین های کیش و باغ پرندگان کیش هتل های زیادی وجود دارد که شما می توانید برای نزدیکی به این پارک و رفت و آمد آسان خود از این هتل ها برای اقامت خود در جزیره انتخاب و رزرو نمایید. در ادامه برخی از این هتل های نزدیک به پارک دلفین های کیش را برای شما نام برده ایم:

هتل پرشین کیش

هتل ارم کیش

هتل فلامینگو کیش

هتل مارینا پارک کیش

هتل شایان کیش

باغ پرندگان جزیره کیش

برای رزرو هر کدام از این هتل ها می توانید با نت کیش تماس بگیرید.

شماره تماس نت کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ساعت بازدید از پارک دلفین های کیش

ساعات بازدید هر قسمت از پارک دلفین ها متفاوت است و به صورت دقیق ساعت مربوط به هر کدام را در ادامه متن برای شما آورده ایم:

پارک دلفین ها ساعت ۱۶.۰۰ تا ۲۰.۰۰

باغ پرندگان از ساعت ۱۶.۳۰ تا ۱۷.۳۰

شو دلفین ها از ساعت ۱۷.۳۰ تا ۱۸.۳۰

کلاسک شو از ساعت ۱۸.۳۰ تا ۲۰.۰۰

شما می توانید برنامه گردشی خود را طوری تنظیم کنید که در ساعات مشخص شده به این باغ رفته و از تمام قسمت های آن بازدید داشته باشید.

شماره تماس پارک دلفین های کیش و باغ پرندگان کیش: ۰۷۶۴۴۴۴۵۲۳۷

پارک دلفین های کیش

آدرس باغ پرندگان کیش

این پارک در جنوب شرقی جزیره واقع شده است برای رفتن به باغ پرندگان کیش می توانید از نقشه زیر استفاده نمایید.

برای اطلاع از لیست تفریحات کیش اینجا کلیک کنید

لحظه آخری، دلت هوس سفر کرده؟ دنبال هتل یا اقامتگاه هستی؟ دلت می خواد که بهترین قیمت رو لحظه آخری دریافت کنی و یه سفر هیجان انگیز داشته باشی؟ دنبال بلیت لحظه آخری می گردی؟ وسوسه شدی لحظه آخری یک تور جذاب ثبت نام کنی؟ خب چرا دست دست میکنی و همه چیز رو به لحظات آخر واگذار کردی؟!

از همین امروز اقدام کن…

اطلاعات تمام این خدمات لحظه آخری در دست ماست! 

ما بهترین تورهای لحظه آخری رو ارائه میکنیم!

میخوای بیشتر بدونی؟ حتما تماس بگیر:

۹۱۰۳۱۸۸۰- ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایجاد شده با توسط تیم تور لحظه آخری کیش