تم پارک آبی اوشن جزیره کیش

تم پارک آبی اوشن جزیره کیش

در زمینی به مساحت حدودا ۶ هکتار در جزیره کیش بنا شده است. تم پارک آبی اوشن کیش، در واقع اولین تم‌ پارک آبی ایران و همچنین اولین پارک آبی رو باز در ایران محسوب می شود و دارای بروزترین و پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا می باشد. طراحی این پارک از سال ۱۳۸۹ در جزیره کیش با طرح اولیه ای از طرف یک شرکت کانادایی آغاز شد و در سال ۱۳۹۵ برای اولین بار افتتاح گردید. این پارک ظرفیت پذیرش روزانه ۳ هزار و ۳۰۰ نفر را دارا می باشد.

اگر در تور کیش خود می خواهید از تم پارک آبی اوشن دیدن کنید می توانید بلیت آن را با مناسب ترین قیمت از نت کیش تهیه کنید.

تور کیش | تم پارک آبی اوشن کیش

ویژگی تم پارک آبی اوشن

یکی از ویژگی های ویژه تم پارک آبی اوشن اینست که طراحی و ساخت آن به نحوی انجام شده است تا بانوان نیز بتوانند با امنیت کامل از آن استفاده کنند. کل سرسره ها و بازی های این تم پارک نیز از کشور کانادا و بخشی از آن از کشور بلژیک خریداری شده است. تم پارک آبی اوشن کیش دارای ۱۳ راید (راه آبی)، ۴ استخر شنا، ۱ مرکز تخصصی ماساژ و اسپا، ۲ رستوران, ۴ بخش فروش نوشیدنی و ۲ بخش ویژه خرید می باشد.

پارک آبی اوشن کیش

راید های تم پارک آبی اوشن

راید های تم پارک آبی اوشن دارای ۳ نوع مختلف می باشند: راید های آرام، راید های تند و راید های هولناک.

راید های آرام: این رایدها و استخرها برای ایجاد محیطی آرام و مفرح در کنار راید های پرهیجان طراحی شده اند و شامل رودخانه مصنوعی راشین ریور، استخر دینگو، سرسره های برکو، جکوزی رابو، استخر آبان، راید چالاب و استخر آبتین هستند.

راسین ریور یک نوع رودخانه است که در سراسر اطراف پارک کشیده شده است و شما می توانید با سوار شدن بر روی یک تیوپ به کمک جریان آب در این رودخانه حرکت کنید و مناظر اطراف را تماشا نمایید. استخر دینگو در واقع نوعی جکوزی طبقاتی است. سرسره های برکو مناسب کودکان می باشد. در بازی برکو کودکان هیجان زیادی را در اوج امنیت تجربه می کنند. راید های دیگری نیز وجود دارد که هر کدام از آن ها مناسب گروه سنی خاصی می باشند.

راید های تند: این رایدها دارای سرعت و ارتفاع بسیار زیاد و شیبی تند می باشند و شامل موجاب، رالی راید، راید آناکوندا، راید دینگل، راید گرداب، دریاچه سونامی و راید مارپیچ هستند.

در موجاب شما موج سواری را در پارک آبی تجربه می کنید. رایلی راید نوعی مسابقه با سرسره است که در آن با سر به طرف پایین حرکت می کنید. بخشی از پارک که بزرگ و پر پیچ و خم است را آناکوندا نامیده اند. در دینگل شما لحظاتی را مانند آونگ معلق هستید و به صورت ناگهانی به طرف استخر پرتاب می گردید. در بخش گرداب نیز درون حوضچه گرد چرخیده و به صورت ناگهانی به استخر بزرگ سقوط می کنید. و در بخش سونامی احساسی شبیه به موج های دریا را خواهید داشت.

راید های هولناک: این رایدها از شیب و سرعتی سرسام آور برخوردارند و در ایمنی کامل، هیجانی هولناک و بینظیر را ایجاد می کنند و شامل راید پیچالوپ و راید آدرنالین هستند. جالب است بدانید این دو راید با ارتفاع ۲۴ متر، از بلندترین رایدهای منطقه‌ بشمار می آیند.

در پیچالوپ در مسیر پر از پیچ و خم عبور کرده و سقوط آزاد را تجربه خواهید کرد. در آدرنالین نیز سقوط مستقیم و آزاد را از ارتفاع ۲۴ متری به سمت استخر دارید.

پارک آبی اوشن

مراکز تفریحاتی نزدیک به تم پارک آبی اوشن کیش

به تم پارک آبی اوشن کیش مراکز تفریحاتی زیاد نزدیک نیستند ولی می توان برخی از مراکزی که حدود ۸ تا ۱۳ کیلومتر با این پارک فاصله دارند را برای شما نام ببریم تا در صورت نیاز بعد از پارک برای بازدید به این مراکز تفریحی نیز سر بزنید.

ساحل مرجانی کیش

قلعه جنی کیش

کشتی یونانی کیش

روستای باغو کیش

برج ایفل کیش

اسکله بزرگ تفریحی کیش

شهر زیر زمینی کاریز کیش

شهر قدیمی حریره کیش

پارک آبی اوشن

هتل های نزدیک به تم پارک آبی اوشن کیش

در نزدیکی پارک آبی هیچ هتلی احداث نشده است تا برای بانوان محترم امنیت داشته باشند. به همین دلیل اگر شما قصد دارید فاصله کمی با تم پارک آبی اوشن کیش داشته باشید بهتر است هتل های نزدیک جاده جهان را رزرو نمایید. در ادامه برخی از این هتل ها را برای شما نام برده ایم:

هتل پارسیان کیش

هتل سیمرغ کیش

هتل ترنج کیش

هتل داریوش کیش

هتل شایگان کیش

تم پارک آبی

برای رزرو هر کدام از این هتل ها می توانید با نت کیش تماس بگیرید.

شماره تماس نت کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ساعات بازدید از تم پارک آبی اوشن کیش

این پارک به صورت همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۲۰.۳۰ دقیقه شب باز است و می توانید از آن استفاده کنید. البته این ساعت در فصول مختلف کمی تغییر می کند.

این پارک دارای سانس بانوان و آقایان است.

سانس بانوان در روز های شنبه و پنجشنبه ساعت ۱۵ تا ۲۰، چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۷، سه شنبه و جمعه از ساعت ۹ الی ۱۴ می باشد.

سانس آقایان نیز شنبه و پنج شنبه از ساعت ۹ الی ۱۴، دوشنبه از ساعت ۹ الی ۱۷، سه شنبه و جمعه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ می باشد.

شماره تماس تم پارک آبی اوشن کیش: ۰۷۶۴۴۴۶۵۹۸۵

تم پارک آبی اوشن جزیره کیش

آدرس تم پارک آبی اوشن کیش

تم پارک آبی اوشن کیش در نوار ساحلی جاده جهان، بلوار ابوموسی واقع شده است، برای رفتن به این پارک می توانید از نقشه زیر استفاده کنید:

برای اطلاع از لیست تفریحات کیش اینجا کلیک کنید

لحظه آخری، دلت هوس سفر کرده؟ دنبال هتل یا اقامتگاه هستی؟ دلت می خواد که بهترین قیمت رو لحظه آخری دریافت کنی و یه سفر هیجان انگیز داشته باشی؟ دنبال بلیت لحظه آخری می گردی؟ وسوسه شدی لحظه آخری یک تور جذاب ثبت نام کنی؟ خب چرا دست دست میکنی و همه چیز رو به لحظات آخر واگذار کردی؟!

از همین امروز اقدام کن…

اطلاعات تمام این خدمات لحظه آخری در دست ماست! 

ما بهترین تورهای لحظه آخری رو ارائه میکنیم!

میخوای بیشتر بدونی؟ حتما تماس بگیر:

۹۱۰۳۱۸۸۰- ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایجاد شده با توسط تیم تور لحظه آخری کیش