کشتی یونانی کیش - تور کیش

کشتی یونانی کیش

کشتی یونانی کیش

کشتی یونانی کیش

تاریخچه کشتی یونانی کیش در مرداد ماه سال 45 یک کشتی که از یونان در حال بازگشت به ایران بود، به دلایل نامعلوم دچار مشکل شد و به گل نشست. از آنجاییکه این کشتی متعلق به یونان بوده است، به نام کشتی یونانی معروف شده است. از آن موقع تا سالهای بعد، تلاش های زیادی برای بیرون آوردن کشتی یونانی کیش انجام شد اما این اینکار میسر نشد. از موارد قابل توجه کشتی یونانی کیش اینستکه تماشاي خورشيد در پشت آن، در ساحل خليج فارس و خصوصا در غروب زیبای کیش، بسیار دلنشین و آرامش بخش می باشد. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته قرار شده تا در آینده ای نزدیک، پارك ساحلي كشتي يوناني در زميني به مساحت ۶۰ هزار متر مربع با امكاناتي بسیار زیاد احداث گردد. کشتی یونانی کیش یکی از پرطرفدارترین دیدنی های کیش می باشد که درصد زیادی از کسانی که از تور کیش استفاده می کنند، از آن بازدید می نمایند. در ادامه عکس های کشتی یونانی کیش آورده شده است.
4.3530

کشتی یونانی کیشتاریخچه کشتی یونانی کیش

  • در مرداد ماه سال 45 یک کشتی که از یونان در حال بازگشت به ایران بود، به دلایل نامعلوم دچار مشکل شد و به گل نشست. از آنجاییکه این کشتی متعلق به یونان بوده است، به نام کشتی یونانی معروف شده است.
  • از آن موقع تا سالهای بعد، تلاش های زیادی برای بیرون آوردن کشتی یونانی کیش انجام شد اما این اینکار میسر نشد.

  • از موارد قابل توجه کشتی یونانی کیش اینستکه تماشاي خورشيد در پشت آن، در ساحل خليج فارس و خصوصا در غروب زیبای کیش، بسیار دلنشین و آرامش بخش می باشد.
  • طبق برنامه ریزی های صورت گرفته قرار شده تا در آینده ای نزدیک، پارك ساحلي كشتي يوناني در زميني به مساحت ۶۰ هزار متر مربع با امكاناتي بسیار زیاد احداث گردد.
  • کشتی یونانی کیش یکی از پرطرفدارترین دیدنی های کیش می باشد که درصد زیادی از کسانی که از تور کیش استفاده می کنند، از آن بازدید می نمایند. در ادامه عکس های کشتی یونانی کیش آورده شده است.

مطالب مرتبط :
کشتی های تفریحی کیش

کشتی های تفریحی کیش

کشتی های تفریحی کیش یکی از تفریحات کیش است که شامل گشت و گذار در آب های زیبای خلیج فارس می باشد. کشتی های تفریحی کیش شامل کشتی های تفریحی شبانه کیش، کشتی های آکواریوم کیش و قایق های کف شیشه ایی کیش می باشند. کشتی های تفریحی کیش یکی از پرطرفدارترین تفریحات کیش می باشند که درصد زیادی از کسانی که از تور کیش استفاده می کنند، از آن بازد ...
مشاهده
کشتی های تفریحی کیش | قیمت بهترین کشتی های تفریحی در جزیره کیش

کشتی های تفریحی کیش | قیمت بهترین کشتی های تفریحی در جزیره کیش

کشتی های تفریحی یکی از بهترین تفریحات کیش است که در بین اکثر کسانی که از تور کیش استفاده می کنند، پرطرفدار و هیجان انگیز است. با ما همراه باشید تا در این مقاله شما را با بهترین کشتی های تفریحی کیش آشنا کنیم. ...
مشاهده

ارسال نظرات/سوالات