پارک آهوان کیش

پارک آهوان کیش

پارک آهوان کیش در زمینی به مساحت حدودا ۲ هکتار احداث گردیده است و یکی از پرطرفدارترین دیدنی های کیش می باشد که درصد زیادی از کسانی که از تور کیش استفاده می کنند، از آن بازدید می نمایند.

تور کیش |پارک آهوان کیش

تاریخچه بوستان آهوان کیش

در حدود ۴۰ سال پیش یعنی سال ۱۳۶۳ وقتی جزیره کیش به منطقه آزاد تبدیل شد سازمان حفاظت از محیط زیست حدود ۳۰ راس آهو را به این جزیره آوردند این آهو ها به صورت گله ای در جنوب جزیره پخش شدند و سالانه تعداد زیادی از توریست ها برای بازدید از آن ها به این منطقه می رفتند.

بعد ها تصادف های زیادی باعث مرگ و میر آهو ها در این منطقه می شد و به همین دلیل در سال ۱۳۸۰ این مکان را به پارک طبیعی تبدیل کردن و بعد ها با ساخت محوطه در اطراف آن شرایطی برای بازدید توریست ها به وجود آوردند. به مرور حیوانات دیگری نیز به پارک اضافه شد ولی با این تفاوت که این حیوانات در قفس نگهداری می شدند و آهو ها به صورت آزادانه در پارک در چرخش بودند. به این صورت بود که در سال ۱۳۸۰ پارک آهوان کیش احداث شد.

بوستان آهوان جزیره کیش

امکانات پارک آهوان کیش یا باغ وحش کیش

در این بوستان حدود ۲۰ نوع حیوان نگهداری می شود. در آن شما می توانید حیواناتی مانند ببر، شیر،طاووس، روباه و … را بازدید کنید. بازدید از این پارک برای کودکان بسیار جذاب است. بیشتر مسافران تور کیش علاقه مندند که در تور کیش خود از این باغ وحش کیش نیز بازدید نمایند. برای گردش در سراسر این باغ وحش در ابتدای درب ورودی ون هایی تعبیه شده است که بخش های مختلف بوستان را به شما نشان می دهند و به راحتی با آن ها می توانید در زمان کمی از کل مجموعه بازدید داشته باشید.

پارک آهوان

علت نام گذاری پارک آهوان کیش

در اصل پارک آهوان جزیره کیش یک باغ وحش به شمار می آید که در آن انواع جانوران نگهداری می شود. بازدید از این مکان برای عموم آزاد می باشد. این پارک را به این علت آهوان نام گذاری کرده اند که در آن تمامی حیوانات مانند دیگر باغ وحش ها در قفس نگهداری می شوند و فقط آهو ها در این باغ وحش به صورت آزادانه حرکت می کنند. در بازدید از بوستان آهوان کیش شما می توانید آهو ها را لمس کرده و همچنین به آن ها غذا دهید.

بوستان آهوان کیش

مکان های دیدنی اطراف پارک آهوان کیش

از آن جایی که بوستان آهوان کیش در قسمت جنوبی کیش واقع شده است، جاهای دیدنی زیادی در نزدیکی آن وجود دارد که می توانید پیش از رفتن به این پارک یا بعد از بازدید از آن به این مکان ها نیز رفته و بازدیدی نیز از آن ها داشته باشید:

ساحل خلوت کیش

ساحل خرچنگ سیاه کیش

تم پارک آبی اوشن کیش

پارک دلفین های کیش

ساحل صخره قارچی کیش

منطقه حفاظت شده لاک پشت های کیش

ساحل قلعه جن کیش

تم پارک کیش

روستای باغو کیش

قلعه جنی کیش

کشتی یونانی کیش

کلبه هور کیش

پارک آهوان کیش

هتل های نزدیک پارک آهوان کیش

در نزدیکی پارک آهوان کیش هتل های زیادی وجود ندارد و فقط هتل های که در ادامه نام برده ایم نزدیک به این پارک می باشد.

هتل گلدن استار کیش

هتل ترنج کیش

باغ وحش جزیره کیش زیبایی زیادی دارد و به همین دلیل ارزش دارد که حتی اگر هتل شما در نزدیکی این پارک واقع نشده است برای بازدید کمی مسیر را طی کرده و به پارک آهوان جزیره بروید و ساعاتی را در آن به تماشای حیوانات بگذرانید.

پارک آهوان جزیره کیش

برای رزرو هر کدام از این هتل ها می توانید با نت کیش تماس بگیرید.

شماره تماس نت کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ساعت بازدید از پارک آهوان کیش

از پارک آهوان کیش شما می توانید همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ شب بازدید داشته باشید. بوستان آهوان یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری کیش است که در آن می توانید حرکت آهو ها را به صورت آزادانه از نزدیک تماشا کنید.

آدرس پارک آهوان کیش

این پارک در انتهای خیابان فردوسی جزیره کیش واقع شده است. برای رفتن به این پارک می توانید از نقشه زیر استفاده کنید.

برای اطلاع از لیست مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری کیش اینجا کلیک کنید

لحظه آخری، دلت هوس سفر کرده؟ دنبال هتل یا اقامتگاه هستی؟ دلت می خواد که بهترین قیمت رو لحظه آخری دریافت کنی و یه سفر هیجان انگیز داشته باشی؟ دنبال بلیت لحظه آخری می گردی؟ وسوسه شدی لحظه آخری یک تور جذاب ثبت نام کنی؟ خب چرا دست دست میکنی و همه چیز رو به لحظات آخر واگذار کردی؟!

از همین امروز اقدام کن…

اطلاعات تمام این خدمات لحظه آخری در دست ماست! 

ما بهترین تورهای لحظه آخری رو ارائه میکنیم!

میخوای بیشتر بدونی؟ حتما تماس بگیر:

۹۱۰۳۱۸۸۰- ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایجاد شده با توسط تیم تور لحظه آخری کیش