مرکز خرید پدیده کیش | معرفی + عکس + آدرس

مرکز خرید پدیده کیش در مجاورت رستوران پدیده شاندیز در ابتدای جاده جهان کیش واقع گردیده است. (شماره تماس: ۰۷۶۴۴۴۷۱۱۰۹۶). در این مقاله علاوه بر آشنایی با مرکز خرید پدیده کیش، هتل های نزدیک مرکز خرید پدیده کیش را نیز می شناسید.

معرفی مرکز خرید پدیده کیش

یکی از مراکز خرید کامل در جزیره کیش، مرکز خرید پدیده کیش است. این مرکز خرید در زمینی به اندازه ۱۱۰۰۰ متر مربع ساخته شده است. جالب ترین نکته در رابطه با این مرکز خرید این است که در ۱۱۰ روز مراحل ساخت آن انجام شده است. اما این موضوع دلیلی بر استفاده از مصالح بی کیفیت در ساخت این مرکز خرید نیست. در ساخت مرکز خرید پدیده کیش بهترین مصالح دنیا را استفاده کرده اند. مرکز خرید پدیده بهترین مکان برای پاساژ گردی توریست های این جزیره است.

مرکز خرید پدیده کیش

معماری مرکز خرید پدیده کیش

مرکز خرید پدیده کیش یکی از بزرگ ترین مراکز خرید در جزیره کیش است که معماری خیلی خاصی دارد. معماری این مرکز خرید در عین زیبا بودن ساده و معمولی است. در نمای این مرکز خرید از شیشه و سنگ استفاده شده است. در داخل مرکز خرید پدیده کیش از مصالح با کیفیت مثل سنگ و سرامیک استفاده کرده اند. این مرکز خرید در عین سادگی، خیلی دقیق و مرتب است. کف مرکز از سرامیک های سفید است. غرفه ها در مرکز خرید پدیده کیش خیلی دقیق و با نظم کنار هم قرار گرفته اند. 

مرکز خرید پدیده

غرفه های خرید مرکز خرید پدیده کیش

مرکز خرید پدیده کیش جزو کامل ترین مراکز خرید کیش است. انواع پوشاک، لوازم خانگی، اسباب بازی، دکوری، لوازم آشپزخانه، لوازم آرایشی بهداشتی، کیف و کفش، عینک و … را به راحتی می توانید در این مرکز خرید پیدا کنید. همچنین مرکز خرید پدیده، قیمت اجناس را ارزانتر از مراکز دیگر در اختیار مشتریان قرار می دهد.

در این مجموعه قسمت هایی برای رستوران، سینما، کافی شاپ، بولینگ، سالن اجرای موسیقی، گلف و … وجود دارد. با رفتن به مرکز خرید پدیده شما می توانید ساعاتی خوش برای خود و همراهانتان ایجاد کنید.

بازار پدیده کیش

مکان های تفریحی اطراف مرکز خرید پدیده کیش

شما می توانید بعد از خرید در مرکز خرید پدیده کیش از مکان های دیدنی زیر که فاصله کمی با این مرکز خرید دارند، بازدید کنید.

هتل های نزدیک مرکز خرید پدیده کیش

نزدیکی هتل به مراکز خرید، امتیاز مثبت برای هتل ها به شمار می رود. در ادامه لیست هتل های نزدیک به مرکز خرید پدیده کیش را قرار داده ایم. اگر دوست دارید در سفر به کیش، هتلی نزدیک به مرکز خرید پدیده کیش رزرو کنید، یکی از هتل های زیر را انتخاب کنید.

  • هتل آفتاب شرق کیش
  • هتل گلدیش کیش
  • هتل فانوس کیش
  • هتل تعطیلات کیش
  • هتل سان رایز کیش
  • هتل ارم کیش
  • هتل آریان کیش
  • هتل داریوش کیش
  • هتل ترنج کیش
  • هتل پارمیس کیش

مرکز خرید پدیده کیش

ساعت کاری مرکز خرید پدیده کیش

این مرکز خرید به صورت همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۲۲/۳۰ دقیقه شب در حال ارائه خدمات به مشتریان خود است. شما می توانید حتی در روز های تعطیل از این مرکز خرید بازدید کنید. 

شماره تلفن مرکز خرید پدیده کیش: ۰۷۶۴۴۴۷۱۱۰۹۶

آدرس مرکز خرید پدیده کیش

مرکز خرید پدیده در ابتدای جاده جهان جزیره کیش واقع شده است. لوکیشن مرکز خرید پدیده کیش که در ادامه قرار داده ایم به شما در مسیر یابی این مرکز کمک می کند.