آکواریوم کیش

در آکواریوم کیش، انواع ماهی های آب های شور و شیرین، انواع خزندگان ایران و جهان (نظیر مار، تمساح و …) و پرندگان کمیاب نگهداری می شوند. در تور کیش می توانید از آکواریوم کیش نیز دیدن نمایید.

تور کیش |آکواریوم کیش

درباره آکواریم کیش

یکی از جاهای دیدنی در جزیره کیش آکواریوم بزرگ کیش است که جزو مجهزترین و کامل ترین آکواریوم ها در سراسر ایران می باشد. در طول سال توریست های زیادی در سفر خود به جزیره کیش از این آکواریوم دیدن می کنند. افرادی که نمی توانند غواصی کنند ولی به دنیای زیر آب علاقه ی زیادی دارند می توانند با بازدید از آکواریوم کیش با دنیای زیر آب آشنا شده و دقایقی را در این فضا قدم بزنند.

در این اکواریوم انواع مختلفی از آبزیان نگهداری می شود که از لحاظ ظاهری  بسیار منحصر به فرد می باشند. شما می توانید با بازدید از آکواریوم کیش احساس قدم زدن در زیر آب های خلیج را داشته باشید و از تماشای آن ها بیشترین لذت را ببرید.

آکواریوم کیش

قسمت های مختلف آکواریوم کیش

آکواریوم بزرگ کیش دارای دو قسمت جداگانه است که در یکی از آن ها که قسمت بزرگ تر است و حدود ۵۰ هزار لیتر آب دارد آبزیان بزرگی  مانند کوسه، ماهی های بزرگ و … نگهداری می شود و در قسمت دوم آکواریوم کیش که بخش کوچ تر است و حدود ۲۰ هزار لیتر آب دارد انواع ماهی های کوچک آب های شیرین وجود دارد. در این قسمت حدود ۷۰ نوع از ماهی های منحصر به فرد و کمیاب نگهداری می شوند.

در آکواریوم کیش قسمتی به نام دیرینه شناسی نیز وجود دارد که در آن انواع خزندگان مانند مار، عقرب، کروکودیل و … نگهداری می شود. همچنین در این بخش یک لاک پشت بزرگ به اندازه ۲ متر نیز وجود دارد.

آکواریوم جزیره کیش

تفاوت کشتی آکواریومی و آکواریوم

کشتی آکواریومی و آکواریوم کیش با یکدیگر متفاوت هستند. هر یک از این دو دارای ویژگی های به خصوصی هستند که در این قسمت به آن اشاره می کنیم. آکواریوم بزرگ کیش در یک ساختمان چند طبقه به شکل کشتی ساخته شده است. آکواریوم جزیره کیش را انسان ها ساخته اند و ساختاری مصنوعی دارد.

در آکواریوم کیش شما انواع ماهی های کمیاب و خزندگان را مشاهده می کنید. اما کشتی های آکواریومی در واقع جنبه تفریحی دارند که دارای کف شفاف هستند. در کشتی های آکواریومی شما می توانید از کف کشتی دنیای زیر آب را تماشا کنید. در کشتی های آکواریومی انواع وسایل رفاهی وجود دارد و معمولا در چند طبقه ساخته می شوند. در این کشتی های تفریحی آکواریومی جنگ های شادی نیز برگذار می شود که در کنار تماشای ماهی ها می توانید در این جنگ ها نیز شرکت کنید.

کشتی آکواریومی کیش

 

مراکز دیدنی نزدیک به آکواریوم کیش

آکواریوم کیش در منطقه گردشگری جزیره کیش واقع شده است و به همین دلیل به مکان های دیدنی زیادی در جزیره کیش نزدیک می باشد. به همین دلیل شما می توانید در طول روز تایم خود را جوری برنامه ریزی کنید که به ترتیب فاصله هر کدام از این مکان های گردشگری را بازدید نمایید. در ادامه لیستی از مکان های گردشگری که به آکواریوم کیش نزدیک هستند را برای شما لیست کرده ایم:

پارک دلفین های کیش

پارک آهوان کیش

پارک هنگام کیش

پارک آبشار کیش

اسکله بزرگ تفریحی کیش

بازار پانیذ کیش

آکواریوم بزرگ کیش

هتل های نزدیک آکواریوم کیش

آکواریوم بزرگ کیش موقعیت جغرافیایی مناسبی در این جزیره دارد و در نزدیکی آن هتل های بسیار با کیفیتی وجود دارد. شما می توانید در سفر خود به جزیره کیش یکی از این هتل ها را رزرو کرده و علاوه بر نزدیکی به آکواریوم بزرگ کیش به دیگر مراکز تفریحی جزیره نیز نزدیک باشید. در ادامه لیستی از هتل های نزدیک به آکواریوم کیش را نام برده ایم:

هتل کوثر کیش

هتل سیمرغ کیش

هتل شباویز کیش

هتل مارینا پارک کیش

کشتی آکواریومی جزیره کیش

برای رزرو هر کدام از این هتل ها می توانید با نت کیش تماس بگیرید.

شماره تماس نت کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ساعت بازدید از آکواریوم کیش

از آکواریوم کیش هر روز به جز جمعه ها می توانید از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ شب بازدید داشته باشید. برای بازدید از این مجموعه حدود ۲ ساعت زمان نیاز دارید.

شماره تلفن آکواریوم کیش: ۰۷۶۴۴۲۴۶۳

آدرس آکواریوم کیش

آکواریوم کیش در جنوب شرقی کیش، خیابان فردوسی، جنب پارک آهوان کیش، ساختمان کانون هنر، جنب پارک دلفین ها واقع شده است. برای رفتن به این آکواریوم می توانید از نقشه زیر استفاده کنید:

برای اطلاع از لیست مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری کیش اینجا کلیک کنید

لحظه آخری، دلت هوس سفر کرده؟ دنبال هتل یا اقامتگاه هستی؟ دلت می خواد که بهترین قیمت رو لحظه آخری دریافت کنی و یه سفر هیجان انگیز داشته باشی؟ دنبال بلیت لحظه آخری می گردی؟ وسوسه شدی لحظه آخری یک تور جذاب ثبت نام کنی؟ خب چرا دست دست میکنی و همه چیز رو به لحظات آخر واگذار کردی؟!

از همین امروز اقدام کن…

اطلاعات تمام این خدمات لحظه آخری در دست ماست! 

ما بهترین تورهای لحظه آخری رو ارائه میکنیم!

میخوای بیشتر بدونی؟ حتما تماس بگیر:

۹۱۰۳۱۸۸۰- ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایجاد شده با توسط تیم تور لحظه آخری کیش