مرکز تفریحات دریایی کیش

مرکز تفریحات دریایی کیش

در سفر به جزیره کیش یکی از پرطرفدار ترین تفریحات مربوط به تفریحات دریایی کیش است. تفریحات دریایی که در جزیره کیش تجربه خواهید کرد را در هیچ کجای دنیا نمی توانید مانند آن را پیدا کنید. برای استفاده از این تفریحات شما باید به مراکز تفریحات دریایی کیش بروید. این مراکز معمولا در نزدیکی ساحل کیش وجود دارند و با رفتن به ساحل می توانید بلیت تهیه کرده و از آن ها استفاده نمایید.

تور کیش | پارک مرجان

در جزیره کیش مرکز تفریحات دریایی زیادی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به کلوپ آکواریوس، کلوپ اسکوبا، کلوپ شایان، کلوپ آتلانتیس و کلوپ مرکز غواصی کیش اشاره کرد که می توانید هر کدام از تفریحات زیر را در این مرکز تفریحات دریایی کیش رزرو کنید و از آن ها لذت ببرید. همچنین می توانید برای رزرو هر کدام از آن ها با نت کیش تماس بگیرید. 

شماره تماس نت کیش:۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

لیست تفریحات دریایی کیش

در این مقاله توضیحات کوتاهی در رابطه با تفریحات دریایی کیش و همچنین مراکز تفریحات دریایی کیش را برای شما شرح داده ایم تا بتوانید با دید باز تری هر کدام از آن ها را انتخاب نمایید و از تجربه ی آن بیشترین لذت را ببرید.

مرکز تفریحات دریایی جزیره کیش

پاراسل کیش

یکی از خاطره انگیز ترین تفریحات دریایی کیش را می توان پاراسل نام برد. در این ورزش آبی شما با استفاده از یک چتر که متصل به یک قایق موتوری می باشد، می توانید بر روی آبی های خلیج در آسمان پرواز کنید. چتر پاراسل کیش برای جوانان در این جزیره بسیار هیجان انگیز است و بسیاری از گردشگران علاقه ی زیادی به تجربه این تفریح دریایی در جزیره کیش دارند.

پاراسل سواری کیش

شاتل کیش

در شاتل شما بر روی آب های خلیج با یک تشک آبی یا قایق بادی سواری خواهید کرد. شاتل سواری در اکثر ساحل های ایران وجود دارد. در این تفریح با یک طناب محکم قایق بادی را به یک قایق موتوری وصل می کنند و با سرعت بالایی بر روی آب های خلیج حرکت می کنند. این تشک های بادی بسیار سبک هستند و به همین دلیل وقتی بر روی آب خلیج حرکت می کنند احساس لذت بخشی برای افراد ایجاد می کند. در شاتل کیش شما می توانید به همراه خانواده بدون هیچ محدودیتی شرکت کنید.

شاتل جزیره کیش

کشتی آکواریومی کیش

کشتی آکواریومی کیش یکی از کشتی های تفریحی کیش است که در آم کف و دیواره ها از شیشه و پنجره های شیشه ای درست شده اند. با قرار گرفتن در این کشتی شما می توانید حرکت ماهیان و دیگر آبزیان زیر آب را تماشا کنید و همچنین از برنامه های دیگر کشتی نیز استفاده کنید. در کشتی آکواریومی شما به مدت یک ساعت در دریا گشت می زنید و از تماشای آبزیان لذت خواهید برد. در انتهای این سفر یکساعته قرعه کشی ها و جوایزی نیز در این کشتی به افراد اهدا می شود.

کشتی تفریحی آکواریومی طوطیا کیش

غواصی کیش

غواصی کیش یکی از تفریحات دریایی کیش است که بسیار هیجان انگیز می باشد. به دلیل شفافیت بالای آب های خلیج فارس شما می توانید در غواصی موجودات زیر دریا را به وضوح تماشا کنید و حتی به آن ها دست بزنید. غواصی در کیش با تجهیزات کامل انجام می گیرد و حتی افراد مبتدی می توانند از آن استفاده کنند. 

غواصی در جزیره زیبای کیش

بنانا کیش

یکی از تفریحات دریایی کیش که می توانید به صورت دسته جمعی آن را انجام دهید بنانا کیش است. این تفریح در میان خانواده ها بسیار طرفدار دارد زیرا می توانند به صورت چند نفره در این تفریح شرکت کنند. در بنانا شما و اعضای خانواده همگی جلیقه نجات پوشیده و سوار بنانا می شوید و در ادامه کمربند های شما بسته می شود. این وسیله با طناب به قایق موتوری وصل است که با سرعت بالایی شما را بر روی آب به حرکت در می آورد. در این تفریح کودکان بالای ۴ سال می توانند شرکت کنند.

بنانا کیش

فلای بورد کیش

در فلای بورد کیش شما یک پرواز بسیار مهیج بر روی آب های خلیج را تجربه خواهید کرد. فلای بورد با استفاده از پمپاژ بسیار قوی کار می کند که باعث ایجاد هیجان زیادی در افراد می گردد. در این ورزش شما باید بتوانید فرمان را کنترل کنید. فلای بورد جزو تفریحات دریایی کیش است که پیش از انجام باید آموزش آن را ببینید. این ورزش را افراد چاق و کودکان نمی توانند انجام دهند.

فلای بورد کیش

پدل بورد در کیش

پدل بورد کیش تلفیق شده دو نوع قایق است و وسیله ای بسیار سبک می باشد. انجام این ورزش در جزیره کیش نیاز به آموزش دارد و به دو صورت ایستاده یا نشسته انجام می گیرد. در انجام این ورزش باید جلیقه نجات بپوشید و انجام آن برای کودکان ممنوع است. در پدل بورد شما بر روی یک تکه چوب که جنس های فایبر کربن، فایبر گلاس و یا چوب گامبویا است قرار می گیرد و بر روی موج های آب موج سواری می کنید. در این ورزش شما باید توانایی حفظ تعادل بر روی تخته را داشته باشید.

پدل بورد در کیش

اسکوتر زیر دریایی کیش

شما می توانی با اسکوتر زیر دریایی کیش بدون نیاز به علم غواصی، در زیر آب های خلیج غواصی کنید. اسکوتر نوعی دستگاه است که یک موتور، یک حباب شیشه ای و ۲ رکاب دارد. سر شما درون حباب قرار می گیرد و با پدال زدن در زیر آب می توانید به اطراف رفته و تا عمق ۲۰ متری خلیج را شنا کنید و از انواع موجودات دریایی زیر آب دیدن نمایید. این تفریح از سری تفریحات دریایی کیش فقط برای بزرگسالان است و افراد با قد کوتاه تر از ۱۵۰ سانت نمی توانند از آن استفاده کنند.

اسکوتر زیر دریایی

قایق سواری کیش

از دیگر تفریحات دریایی کیش که طرفداران بسیار زیادی را دارد قایق سواری در آب های نیلگون خلیج فارس است. قایق سواری کیش با استفاده از قایق هایی که دارای ظرفیت های مختلفی هستند انجام می گیرد. شما می توانید به صورت خانوادگی قایقی را اجاره کرده و در میان خلیج قایق سواری کنید. این تفریح جزو بی خطر ترین تفریحات دریایی کیش به شمار می رود.

قایق سواری کیش

جت اسکی کیش

جت اسکی کیش یکی از معروف ترین تفریحات دریایی کیش، است. این تفریح بسیار هیجان انگیز است و به عنوان یک ورزش در سراسر دنیا مسابقاتی نیز دارد. اگر در استفاده از جت اسکی مهارت خوبی داشته باشید می توانید حرکات نمایشی جذاب را با آن انجام دهید. جت اسکی یکی از راحت ترین تفریحات دریایی کیش است که به راحتی با چند دقیقه سوار شدن می توانید آن را بیاموزید. در استفاده از این تفریح باید شما با دیگر جت اسکی سواران و یا کشتی ها فاصله ی ۱۰۰ متری را رعایت نمایید.

جت اسکی جزیره کیش

اسنورکلینگ کیش

در آب های کم عمق شما می توانید اسنورکلینگ کیش را تجربه کنید. برای انجام این تفریح به وسایلی مانند عینک محدب، ماسک و لوله تنفسی دارید. انجام این تفریح نیاز به تخصص خاصی ندارد. تنها کافیست ماسک را زده و لوله تنفسی را در دهان خود کیپ کنید. بعد از آن بر روی آب دراز می کشید و اعماق دریا را تماشا می کنید. این تفریح در عمق ۳ متری دریا انجام می گیرد که دارای تنوع موجودات بسیار زیادی است که از تماشای آن ها می توانید لذت ببرید. 

اسنورکلینگ کیش

کایاک کیش

کایاک کیش یکی از تفریحات دریایی کیش است. این تفریح به صورت تک یا دو نفره انجام می گیرد. در این ورزش شما درون قایق های کایاک قرار می گیرد و به مدت یک ساعت می توانید بر روی خلیج پارو بزنید. کایاک کیش یکی از لذت بخش ترین تفریحات به شمار می آید. البته استفاده از آن نیاز به آموزش حداقلی دارد.

قایق کایاک کیش

اسکی روی آب کیش

در اسکی روی آب کیش پاهای شما بر روی تخته اسکی قرار می گیرد و این تخته با یک طناب به قایق موتوری وصل می شود. با حرکت قایق موتوری شما نیز بر روی آب حرکت خواهید کرد. اسکی روی آب یکی از جذاب ترین تفریحات دریایی کیش به شمار می آید. با اسکی بر روی موج های بلند آب احساسی مانند پرواز بر روی ابر ها به شما دست می دهد. اسکی روی آب به دو صورت کیبل اسکی و کایت بوردینگ انجام می گیرد. انجام این ورزش نیاز به قدرت بدنی خوبی دارد و همه افراد نمی توانند از آن استفاده کنند.

کیبل اسکی جزیره کیش

فلای فیش کیش

یکی از جذاب ترین تفریحات دریایی کیش مربوط به فلای فیش کیش است. فلای فیش در واقع نوعی تیوپ مخصوص می باشد که با طنابی به قایق موتوری متصل می شود و بر روی آب با سرعت زیادی کشیده می گردد. این تیوپ به صورتی طراحی شده است که در سرعت از روی آب بلند می شود و با سرعت زیادی به روی اب باز می گردد که باعث انتقال هیجان زیادی به استفاده کنندگان می شود.

فلای فیش کیش

واتر بایک کیش

واتر بایک کیش ظاهری مانند دوچرخه دارد که با آن می توانید بر روی آب خلیج دوچرخه سواری کنید. برای استفاده از این تفریح نیازی به مهارت ندارید و به راحتی می توانید با پدال زدن بر روی آب حرکت کنید. از این تفریح افراد بالای ۱۰ سال می توانند استفاده کنند و تنها کافیست جلیقه نجات بر تن کنند. از واتر بایک می توانید به اندازه یک ساعت استفاده نمایید. از این وسیله می توانید در ساحل سیمرغ کیش استفاده کنید و از آن لذت ببرید.

واتر بایک کیش

رینگو کیش

یکی از تفریحات دریایی کیش که بسیار جذاب است، رینگو کیش می باشد. شما می توانید از این تفریح به صورت گروهی استفاده نمایید. رینگو نوعی تیوپ بادی حلقه ای می باشد که به قایق موتوری متصل است. این وسیله بر روی آب به صورت دورانی و در سرعت بالا حرکت می کند. شما باید بتوانید تعادل خود را حفظ کرده و به درون آب نیفتید. هیجان این تفریح بسیار بالا است و به صورت گروهی می توان از آن استفاده نمود.

رینگو کیش

شنا با دلفین در کیش

در جزیره کیش شنا با دلفین ها یکی از لذت بخش ترین تفریحات دریایی کیش است که در هیچ شهر دیگری از کشور ایران نمی توانید این لذت را تجربه کنید. شنا با دلفین در کیش و بازی با آن ها در جزیره کیش طرفداران بسیار زیادی دارد. شما نیز می توانید در سفر خود به این جزیره ی زیبا از این تفریح هیجان انگیز استفاده کنید.

شنا با دلفین در کیش

لحظه آخری، دلت هوس سفر کرده؟ دنبال هتل یا اقامتگاه هستی؟ دلت می خواد که بهترین قیمت رو لحظه آخری دریافت کنی و یه سفر هیجان انگیز داشته باشی؟ دنبال بلیت لحظه آخری می گردی؟ وسوسه شدی لحظه آخری یک تور جذاب ثبت نام کنی؟ خب چرا دست دست میکنی و همه چیز رو به لحظات آخر واگذار کردی؟!

از همین امروز اقدام کن…

اطلاعات تمام این خدمات لحظه آخری در دست ماست! 

ما بهترین تورهای لحظه آخری رو ارائه میکنیم!

میخوای بیشتر بدونی؟ حتما تماس بگیر:

۹۱۰۳۱۸۸۰- ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایجاد شده با توسط تیم تور لحظه آخری کیش