دوچرخه سواری در کیش

دوچرخه سواری در کیش

دوچرخه سواری در کیش به دلیل وجود یکی از طولانی ترین و زیباترین مسیرهای دوچرخه سواری کشور در آنجا، بسیار لذت بخش و پرطرفدار می باشد.

ایستگاه‌ های دوچرخه سواری در کیش در بخش‌های مختلف جزیره کیش نظیر اسکله بزرگ تفریحی کیش و جنب بازار مرجان کیش وجود دارد. دوچرخه سواری در کیش و در بین طبیعت زیبای جزیره خصوصا در بخش های جنوبی و غربی آن، لذتی وصف نشدنی را ایجاد می نماید.

اگر در تور کیش خود می خواهید از دوچرخه سواری در کیش استفاده کنید می توانید بلیت آن را با مناسب ترین قیمت از نت کیش تهیه کنید.

تور کیش | دوچرخه سواری در کیش

پیست دوچرخه سواری در کیش چند کیلومتر می باشد

پیست دوچرخه سواری کیش حدود ۷۵ کیلومتر طول دارد و کاملا مستقل از مسیرهای اتومبیل رو می باشد و بخش اصلی آن به موازات جاده جهان، در حاشیه نوار ساحلی احداث گردیده است. در ایستگاه‌ های ویژه به علاقمندان، دوچرخه هایی کرایه داده می شود.

پیست دوچرخه سواری کیش در مسیر بلوار جهان می گذرد. این مسیر یک خط صاف نیست و به دور جزیره می چرخد و از داخل شهر، دهکده، پاک و … عبور می کند. شما می توانید با رفتن به میدان جاسک به شاخه های فرعی مسیر روید و وارد شهر شوید. 

پیست دوچرخه سواری در کیش

در مسیر دوچرخه سواری در کیش چه مکان های دیدنی وجود دارد

شما می توانید با اجاره دوچرخه در کیش و گذراندن این مسیر جاهای دیدنی زیادی را تماشا کنید. با مشاهده ی این مکان های دیدنی شما می توانید مسیر دوچرخه سواری را خیلی راحت و با هیجان طی کنید. در ادامه برخی از این امکان دیدنی در مسیر دوچرخه سواری در کیش را نام برده ایم:

اسکله بزرگ تفریحی کیش

پلاژ آقایان در کیش

کشتی یونانی کیش

مجسمه فرشته فانوس کیش

باغ پرندگان کیش

شهر تاریخی حریره کیش

خانه مردم شناسی بومیان کیش

بازارچه های کیش

مناظر دیدنی کیش

منطقه حفاظت شده لاک پشت ها

دوچرخه برقی در کیش

مهمترین نکات در دوچرخه سواری در کیش

پیش از اقدام برای اجاره دوچرخه باید ابتدا چک نمایید که دوچرخه دارای مشکل فنی نباشد. همچنین دوچرخه مناسب برای خود را انتخاب کنید تا در مسیر دوچرخه سواری در کیش اذیت نشوید. مثلا اگر دوچرخه ساده می خواهید ساده کنید و یا دوچرخه دنده ای اگر نیاز دارید دوچرخه دنده ای اجاره کنید. 

پیش از اقدام به دوچرخه سواری مطمئن باشید که بارندگی وجود نداشته باشد. زیرا بارندگی باعث ایجاد مشکل در مسیر دوچرخه سواری و اذیت شما می شود. در طول مسیر دوچرخه سواری خود از نقشه راهنما استفاده کنید تا به محلی که می خواهید برسید.

پیش از شروع مسیر دوچرخه سواری حتما خوراکی و آب با خود همراه داشته باشید. و حتما پیش از شروع مسیر از کرم ضد آفتاب استفاده کنید و به همراه خود کرم ضد آفتاب و عینک و کلاه داشته باشید.

دوچرخه سواری در کیش

هزینه اجاره دوچرخه در کیش

در جزیره کیش دوچرخه به صورت ساعتی اجاره داده می شود. این دوچرخه با توجه به نوع دوچرخه متفاوت است. شما باید برای اجاره دوچرخه مدارک شناسایی خود را به همراه داشته باشید. شما می توانید دوچه را به چند روش اجاره کنید که در ادامه روش های اجاره دوچرخه در کیش را نام برده ایم:

اجاره دوچرخه به صورت حضوری

اجاره دوچرخه با اپلیکیشن

با استفاده از این دو روش به راحتی می توانید دوچرخه را اجاره کنید و ساعاتی را در جزیره زیبای کیش به دوچرخه سواری بگذرانید.

هزینه اجاره دوچرخه در کیش

هتل های نزدیک مسیر دوچرخه سواری در کیش

در مسیر دوچرخه سواری در کیش هتل های زیادی وجود دارد که می توانید برای نزدیکی به این مسیر هر یک از این هتل ها را برای اقامت خود در جزیره زیبای کیش رزرو نمایید. در ادامه برخی از هتل های نزدیک دوچرخه سواری در کیش را نام برده ایم:

هتل پارسیان کیش

هتل آبادگران کیش

هتل تاپ رز کیش

هتل شایان کیش

دوچرخه سواری کیش

برای رزرو هر کدام از این هتل ها می توانید با نت کیش تماس بگیرید.

شماره تماس نت کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایستگاه های اجاره دوچرخه در کیش

ایستگاه های مختلفی در مسیر دوچرخه سواری برای اجاره دوچرخه وجود دارد. در این ایستگاه ها دوچرخه های دنده ای، معمولی، برقی و سه چرخه ای وجود دارد، که می توانید اجاره کرده و از آن ها استفاده نمایید. در ادامه این ایستگاه های اجاره دوچرخه در کیش را نام برده ایم:

اجاره دوچرخه: رو به روی ساحل تفریحی دامون

ایستگاه دوچرخه و موتور برقی هتل شایگان: خیابان رودکی، هتل شایگان

دوچرخه و اسکوتر کیش: کیش، خیابان مرجان، خیابان پنجم، کلوپ تفریحات دریایی مارینا

کافه چرخ کیش: بلوار خیام

ایستگاه موتور و دوچرخه متین: اسکله بزرگ تفریحی جزیره کیش

کرایه دوچرخه: کیش، شهرک پردیس، خیابان نسیم

ایستگاه دوچرخه سواری در کیش

برای اطلاع از لیست تفریحات کیش اینجا کلیک کنید

لحظه آخری، دلت هوس سفر کرده؟ دنبال هتل یا اقامتگاه هستی؟ دلت می خواد که بهترین قیمت رو لحظه آخری دریافت کنی و یه سفر هیجان انگیز داشته باشی؟ دنبال بلیت لحظه آخری می گردی؟ وسوسه شدی لحظه آخری یک تور جذاب ثبت نام کنی؟ خب چرا دست دست میکنی و همه چیز رو به لحظات آخر واگذار کردی؟!

از همین امروز اقدام کن…

اطلاعات تمام این خدمات لحظه آخری در دست ماست! 

ما بهترین تورهای لحظه آخری رو ارائه میکنیم!

میخوای بیشتر بدونی؟ حتما تماس بگیر:

۹۱۰۳۱۸۸۰- ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایجاد شده با توسط تیم تور لحظه آخری کیش