جانوران موجود در کیش

جانوران موجود در کیش

خیلی از افرادی که در تور کیش شرکت می کنند علاقه دارند که به بازدید جانوران موجود در کیش بروند. به همین دلیل مکان های زیادی در جزیره کیش برای بازدید از این جانوران احداث شده است که می توانید به آن ها مراجعه کنید. در ادامه توضیحات درباره جانوران موجود در کیش و مکان های بازدید آن ها شرح داده ایم.

تور کیش | جانوران موجود در کیش

پستانداران در کیش

از مهمترین جانوران موجود در کیش این دسته، آهوی ایرانی می باشد که بصورت آزاد در جزیره کیش  گردش می کنند و شکار آن ممنوع است. دلفین معمولی، گربه، موش، خارپشت ایرانی، خدنگ و جربیل بلوچستان نیز از دیگر پستانداران جزیره  کیش محسوب می گردند.

جانوران موجود در کیش

پارک آهوان کیش

در پارک آهوان کیش که در واقع همان باغ وحش کیش است شما می توانید حیوانات مختلفی را مشاهده نمایید. در این باغ وحش آهو ها که حیوانات بسیار جذابی هستند به صورت آزادانه حرکت می کنند و شما می توانید آن ها را لمس کرده و یا به آن ها غذا دهید. همچنین در این باغ حیوانات دیگری نیز نگهداری می شوند که آن ها درون قفس ها هستند و حرکت آزادانه ندارند.

پارک آهوان کیش

پرندگان در کیش

به دلیل شرایط مناسب آب و هوایی در جزیره کیش، پرندگان زیادی به این مکان مهاجرت می کنند که از جمله آنها می توان به چکاوک کاکلی، سبز قبای هندی، عقاب ماهیگیر، بلبل، حواصیل خاکستری و … اشاره نمود. پرندگان دسته مهمی از جانوران موجود در کیش هستند.

پارک پرندگان کیش

باغ پرندگان کیش

در باغ پرندگان کیش فضای بسیار مناسبی ایجاد شده است تا شما بتوانید در محلی امن و مطمئن به بازدید از انواع پرندگان بپردازید. در باغ پرندگان کیش ۷۰ گونه پرنده نگهداری می شود که همه آن ها در قفس نیستند و برخی در فضای آزاد چرخش می کنند. شما می توانید در این باغ پرندگانی مانند قو، طاووس، درنای تاج دار، پرنده بهشتی، قرقاول چینی، مرغ سقا و … را مشاهده نمایید.

باغ پرندگان کیش

خزندگان در کیش

تنوع خزندگان موجود در جزیره کیش عمدتا محدود بوده و تنها شامل مارمولک ها، لاک پشت ها و مارها می باشند. مارمولک ها که عمدتا به تعداد بیشتری نسبت به سایر خزندگان در این جزیره وجود دارند، تقریبا بدون خطر می باشند و از حشرات دیگر تغذیه می کنند. آنها برای تخم ریزی به کنار ساحل می آیند. دو نوع مار نیز در جزیره کیش وجود دارد که یک نوع از آنها مار قیطانی است که غیر سمی است و هیچ خطری ندارد و نوع دیگر، مار جعفری است که سمی است و بسیار خطرناک می باشد. این جانوران موجود در کیش نادر و کمیاب هستند.

خزندگان در کیش

آبزیان در کیش

تعداد بسیار زیادی از آبزیان موجود در خلیج فارس به جزیره کیش که پناهگاهی آرام و مناسب برای آنها محسوب می گردد، پناه آوردند. آبزیان دسته بزرگی از جانوران موجود در کیش را شامل می شوند. از جمله این آبزیان می توان به قباد (شاه ماهی)، شوریده، حلوای سفید و ده ها گونه ماهی تزئینی دیگر اشاره نمود. بطور کلی آب های ساحلی جزیره کیش فاقد هر گونه کوسه خطرناک می باشند و شنا در آن هیچ گونه خطری ندارد. کوسه هایی که گاها در ساحل کیش رویت می شوند از ماهی های کوچک تغذیه کرده و هیچ گونه خطری را برای شناگران ایجاد نمی کنند.

آبزیان در کیش

آکواریوم کیش

آکواریوم کیش یکی از محل هایی است که شما می توانید با رفتن به این مکان بازدید از آبزیان جزیره کیش داشته باشید. در این مرکز انواع مختلف ماهی ها، کوسه ها، لاکپشت ها نگهداری می شود که جذابیت بسیار بالایی دارد و تماشای آن ها بسیار لذت بخش است. در این آکواریوم بخشی نیز وجود دارد که در آن می توانید خزندگان را تماشا نمایید.

شما می توانید برای دریافت بلیت ورودی هر کدام از این مراکز بازدید از جانوران موجود در کیش با نت کیش تماس بگیرید.

آکواریوم کیش

لحظه آخری، دلت هوس سفر کرده؟ دنبال هتل یا اقامتگاه هستی؟ دلت می خواد که بهترین قیمت رو لحظه آخری دریافت کنی و یه سفر هیجان انگیز داشته باشی؟ دنبال بلیت لحظه آخری می گردی؟ وسوسه شدی لحظه آخری یک تور جذاب ثبت نام کنی؟ خب چرا دست دست میکنی و همه چیز رو به لحظات آخر واگذار کردی؟!

از همین امروز اقدام کن…

اطلاعات تمام این خدمات لحظه آخری در دست ماست! 

ما بهترین تورهای لحظه آخری رو ارائه میکنیم!

میخوای بیشتر بدونی؟ حتما تماس بگیر:

۹۱۰۳۱۸۸۰- ۰۲۱

۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

ایجاد شده با توسط تیم تور لحظه آخری کیش